Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü CsroR C8 Sorunu

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Yukarıda Belırtıgım Gıbı Spare Dostumuzun Paylasmıs Oldugu Csrı R Dosyalarını Kurdum Hersey Calısıyor Lakın Oyuna Gırıs Yapıp Id Pv Yazdıgımda C8 Hatası Alıyorum o Dosyalarla Calısmıs Arkadaslar Varsa Bılgısı Olan Yardımcı Olursa Cok Sevınırım Sımdıden Tskler <3

Ü

Üye silindi 2299

Yukarıda Belırtıgım Gıbı Spare Dostumuzun Paylasmıs Oldugu Csrı R Dosyalarını Kurdum Hersey Calısıyor Lakın Oyuna Gırıs Yapıp Id Pv Yazdıgımda C8 Hatası Alıyorum o Dosyalarla Calısmıs Arkadaslar Varsa Bılgısı Olan Yardımcı Olursa Cok Sevınırım Sımdıden Tskler <3
sanada günaydın team varsa verirsen bağlanıp bakayım öbür türlü normal düz kurdum bende ip portları ayarlayıp sroprot açıp oyuna girdim nasıl giremedin bi türlü acaba :D

Oyla 0
Ü

Üye silindi 2299

Sorun çözülmüştür gerekli ayarlar yapılmıştır
port açtıktan sonra sitesinden kontrol edin herkese açıkmı diye port

sıkıntı porttu düzeltildi.

Oyla 0

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Bu Lv Geldıkce Free Item ALınıyordu Npcden Onun Scrıplerını Nasıl Bulucaz Dostlar

Oyla 0

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Ve Programlar Calısmıyor Mısal SR_R_Shard1 Boyle Yazdıgı Icın Sql de Onunda Cozumu Varsa Sahane Olur

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.