Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Dagger scud bug

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
bug u açıklarmısın yapınca ne oluyor ve ne şekilde yapılıyor ona göre çözüm yolu söyleyebilirim

Oyla 0

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,748
Ödül Puanları
93
bug u açıklarmısın yapınca ne oluyor ve ne şekilde yapılıyor ona göre çözüm yolu söyleyebilirim
Daggerin tüylü olan skili yani hareket hızı arttıran speed artı bug yapılıyordu galiba yanlış anlamadiysam

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,841
Ödül Puanları
213
Şahsen ben bu geçici süreliğine olduğu için herhangi bir sorun yaratacağını düşünmüyorum
Ben de aynı fikirdeyim. 15 saniyenin 3-5 saniyesi zaten koşu skillini kapatıp açmaya gidiyor.. 10 saniyeden de bir sorun olmaz diye düşünüyorum.

Oyla 0

Xena

.
Alınan Beğeni
1,146
Ödül Puanları
93
Pet üzerine binince süresiz oluyor
Sanırım bu dediğiniz pet2 lere binmeyi kapatınca sorun kalmıyor. Yanlış hatırlamıyorsan pet2 lerin hızı chardan alıyor yani zerk ile hızlı koşarsanız pete bitince zerk ile koştuğunuz hızı alıyor. Umarım anlatabilmişimdir.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.