Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Eğitim seti tamamlanmıştır. 50 farklı anlatım İşinize yarayacak tüm prosedürler. Sorunsuz oto ekipman box sistemi..Uyumlu Client, ve oyun içi bazı sorunları fixlenmiş 0dan edite hazır database ile hem öğrenerek hemde kendinizi geliştirerek edit yapabilirsiniz. Yeni başlayanlar için yada kendini geliştirmek isteyenler için adresine bekliyorum.

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
980
Ödül Puanları
93
Eğitim seti tamamlanmıştır. 50 farklı anlatım İşinize yarayacak tüm prosedürler. Sorunsuz oto ekipman box sistemi..Uyumlu Client, ve oyun içi bazı sorunları fixlenmiş 0dan edite hazır database ile hem öğrenerek hemde kendinizi geliştirerek edit yapabilirsiniz. Yeni başlayanlar için yada kendini geliştirmek isteyenler için adresine bekliyorum.
Videolu egıtım mı hocam ?

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Videolu egıtım mı hocam ?
Şuan sadece Madde halinde yazıldı gerekli tüm detaylandırma yapıldı işe yarar herşey mevcut. Örneğin: 1. Dosya tabloyu kurar 2. Dosya içeriği 3. Dosya prosedürü ve nereye koyulacağı gibi. Programlar, birkaç sistem, Files, Client& Düzenlemiş olduğum Database. Ayrıca paketi alanlara discorddan destek vereceğim team ile öğretici şekilde göstererek. Kısacası ben yapamıyorum diyen olmaz yani. Paket güncellenince gerekli dersler için küçük videolar hazırlayıp paketi alanlara ücretsiz şekilde güncelleyip sunacağım.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Şuan sadece Madde halinde yazıldı gerekli tüm detaylandırma yapıldı işe yarar herşey mevcut. Örneğin: 1. Dosya tabloyu kurar 2. Dosya içeriği 3. Dosya prosedürü ve nereye koyulacağı gibi. Programlar, birkaç sistem, Files, Client& Düzenlemiş olduğum Database. Ayrıca paketi alanlara discorddan destek vereceğim team ile öğretici şekilde göstererek. Kısacası ben yapamıyorum diyen olmaz yani. Paket güncellenince gerekli dersler için küçük videolar hazırlayıp paketi alanlara ücretsiz şekilde güncelleyip sunacağım.
Ek olarak en uygun fiyatta edit desteği sıfırdan database editi sorunsuz olarak yapılır.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

DB Güncellendi;

120 Skilleri sorunsuz olarak eklenmiştir.
GM Skilleri eklenmiştir.
EU CH dengesi için pasif skiller eklenmiştir.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.