Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Database Değiştirdim GS Cert kaldı YARDIM!

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Arkadaşlar merhaba ben kendi sunucumda Rec Online DB'sini kurdum ve start vermek için dosyalarımı çalıştırmaya başladım önceden kurduğum DB'lerde sıkıntı çıkartmadan çalışan güzel sunucu bu databaseyi ekleyince SR_GameServer CERT yazısında kaldı...
Başka Dblerde oyun çalışmıştı....
Yardımcı olabilecek varmı hızlıca?

iMonarch

KGuardEDGE
.
Alınan Beğeni
947
Ödül Puanları
214
Bu verilen hatanın wregionID (ARABIA_GARDEN) 'a aittir,hatamızı bulalım o halde hazırmısın, gamaserverde mapler yüklenirken data içerisindeki navmeshler yüklenir, navmesh dosyaları oynadığımız haritaların makina diline cevrilmiş hali diyebiliriz. Gameserver mapleri yüklerken ilk olarak _Refregionbindassocserverı referans alırlar, örnek vermek gerekirse bu tabloda SD karşısına 1 yazdıgınız zaman 1. gameserver bu dosyayı yükler .Peki nasıl yükler? _Refregion tablosunda continentname stununda regionların isimleri yer alır siz _Refregionbindassocserver tablosunda SD yi 1 yaptıgınız zaman refregion tablosunda continentnameleri SD olan tüm regionları yükler. Bu kısım birinci asama. maplerin yüklenmesindeki 2. asamada _Refgameworld tablosu bu tabloda _Refinstanceworldregion tablosu ile bağlantılıdır. _Refregiondaki regionIDlerin _Refinstanceworldregion tablosunda worldID leri tutulur.Bu world idler regionlar ile _Refgameworld tablosunun arasındaki köprüyü kurar ve o worldID için belirlenmiş kuralların o regionda işlenmesini saglar. Örnek olarak; jobla girme zorunluluğu, pet açamama vs gibi.
Şimdi bu vermiş olduğum yoldan kendi sorununu kendin bulabileceğini umuyorum bol şanslar..
Tüm işlemleri tek tek yapmanı tavsiye ediyorum.Bu Tabloları girdiğin verileri baştan aşağı kontrol etmen gerekiyor.
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Data ve MapPk2 ye entegre ettiğin yolları Files içine atmayı unutma...

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.