Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Database Değiştirdim GS Cert kaldı YARDIM!

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Arkadaşlar merhaba ben kendi sunucumda Rec Online DB'sini kurdum ve start vermek için dosyalarımı çalıştırmaya başladım önceden kurduğum DB'lerde sıkıntı çıkartmadan çalışan güzel sunucu bu databaseyi ekleyince SR_GameServer CERT yazısında kaldı...
Başka Dblerde oyun çalışmıştı....
Yardımcı olabilecek varmı hızlıca?

Ü

Üye silindi 614

Arkadaşlar merhaba ben kendi sunucumda Rec Online DB'sini kurdum ve start vermek için dosyalarımı çalıştırmaya başladım önceden kurduğum DB'lerde sıkıntı çıkartmadan çalışan güzel sunucu bu databaseyi ekleyince SR_GameServer CERT yazısında kaldı...
Başka Dblerde oyun çalışmıştı....
Yardımcı olabilecek varmı hızlıca?

Survival arena dosyaları data.pk2 dosyanda olmadığından bu hatayı alıyorsun data.pk2 dosyana bu dosyaları indirip atarsan sorunsuz açılacaktır data.pk2 dosyasına atılacak olan dosyaları atacaksın sadece

Oyla 0

RelaysGG

.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Reis
Survival arena dosyaları data.pk2 dosyanda olmadığından bu hatayı alıyorsun data.pk2 dosyana bu dosyaları indirip atarsan sorunsuz açılacaktır data.pk2 dosyasına atılacak olan dosyaları atacaksın sadece

Reis clientdeki Data.pk2 'mi yoksa ? Filesmi?

Oyla 0
Ü

Üye silindi 614

Reis dediğini yaptım yine aynı hata
Survival arena db eklemelerini yap o zaman veya map kısmından survival arena kapat direk çözüm
veya dosyadaki db eklemelerini yapacaksın içlerinden bi örnek vereyim misal db kurulumunu yap o indirdiğin konudaki dosyadan
_RefInstance_World_Region bu satırlar eklimi

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0

RelaysGG

.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Survival arena db eklemelerini yap o zaman veya map kısmından survival arena kapat direk çözüm
veya dosyadaki db eklemelerini yapacaksın içlerinden bi örnek vereyim misal db kurulumunu yap o indirdiğin konudaki dosyadan
_RefInstance_World_Region bu satırlar eklimi

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
Bunlar ekli

Oyla 0
Ü

Üye silindi 614

özelden link attım konu incelersen sorununun neyden kaynaklı olduğunu göreceksin çözümün verdiğim linkte

Oyla 0

RelaysGG

.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
özelden link attım konu incelersen sorununun neyden kaynaklı olduğunu göreceksin çözümün verdiğim linkte
Reis benim işimi survival arenayı kapatmak düzeltecek herşeyi ekledim shard'da açılmıyor tekrardan db yeniledim

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.