Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Database temizleme işlemi hakkında

CoogeR

.
Alınan Beğeni
73
Ödül Puanları
28
Selamun aleyküm arkadaşlar hatırlayan arkadaşlar olacaktır hastam oldugu icin pek forum a giremedim herkese ilgi alakası icin teşekkürler
@tylu arkadasmz bana sorunda yardmcı olmustu sunucu dahi formatlayp sıfır kurulum yapmstm yanlız sorunun Database sıfırlama işlemi yaptıgımda ortaya cıktıgını farkettim
Bu işlem neye yol acarda veri okuma sorunu yaratır bi fikri olan varmı
Sağlam calısan oyunda test charları vs sıfırlayp temizlediğimde char kımıldamama gibi bir hata olusuyor ve Sr game hatasız kitleniyor bir fikri olan paylasırsa sevinirim ?

tylu

VSro
.
Alınan Beğeni
977
Ödül Puanları
93
Selamun aleyküm arkadaşlar hatırlayan arkadaşlar olacaktır hastam oldugu icin pek forum a giremedim herkese ilgi alakası icin teşekkürler
@tylu arkadasmz bana sorunda yardmcı olmustu sunucu dahi formatlayp sıfır kurulum yapmstm yanlız sorunun Database sıfırlama işlemi yaptıgımda ortaya cıktıgını farkettim
Bu işlem neye yol acarda veri okuma sorunu yaratır bi fikri olan varmı
Sağlam calısan oyunda test charları vs sıfırlayp temizlediğimde char kımıldamama gibi bir hata olusuyor ve Sr game hatasız kitleniyor bir fikri olan paylasırsa sevinirim ?
Kullandığın Qery de bir sorun vardır.

Oyla 0

Frenory

SQL,Vsro Editor
.
Alınan Beğeni
593
Ödül Puanları
93
@CoogeR kullandığın DB'de tabloların Primary key mevcut olabilir. onları kontrol eder misin

Oyla 0

bletela

.
.
Alınan Beğeni
29
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
hocam forumdaki mod arkadaşların bilgisi doğrultusunda hareket edin işi bilmeyen arkadaşların hataları yüzünden olumsuz sonuçlara maruz kalabilirsiniz.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.