Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Databaseden Npc Kaldırma

Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Merhaba Arkadaslar Db de Gereksiz Npcler var Ben Bunu Toplu Quary ile Sildim Fakat GS Hata vermeye basladı Sildim Tabloların Uyarısını verıyor Dbyi Geri Cektim fakat Ref Commondan Tamami ile Sildimdimde ise GS Tablolarda Sunlar Eksik Diyor Kompile Nasıl Kaldırabilirim ?? Varmı Bildiginiz Quary ??

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,748
Ödül Puanları
93
Merhaba Arkadaslar Db de Gereksiz Npcler var Ben Bunu Toplu Quary ile Sildim Fakat GS Hata vermeye basladı Sildim Tabloların Uyarısını verıyor Dbyi Geri Cektim fakat Ref Commondan Tamami ile Sildimdimde ise GS Tablolarda Sunlar Eksik Diyor Kompile Nasıl Kaldırabilirim ?? Varmı Bildiginiz Quary ??
Silmek yerine serviceslerini 0 yapıp denemeyi tavsiye ederim.
Yok komple kaldırıcam dersende elle silmen en saglıklısı olacaktır.

Oyla 0
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Silmek yerine serviceslerini 0 yapıp denemeyi tavsiye ederim.
Yok komple kaldırıcam dersende elle silmen en saglıklısı olacaktır.
Service lerini 0 yapip birakmak daha mantikli fakat biraz titizlik var :) fakat elle silsem bile common talosu gene hata vermez mi ? Quary yaptım fakat gs açılmadı :)

Oyla 0

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,748
Ödül Puanları
93
Service lerini 0 yapip birakmak daha mantikli fakat biraz titizlik var :) fakat elle silsem bile common talosu gene hata vermez mi ? Quary yaptım fakat gs açılmadı :)
Denemeden birşey elde edemeyiz deneyip görmek lazım elle deneyin bi bakalım hata verecekmi yine aynı şekilde

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Npc'leri commondan siliyorsun fakat o npc'ler oyunda ekli ise RefNest, RefHive ve RefTactics tablolarında bulunacak.

Önce olduğu konumdan kaldır, sonra bağlı olduğu tablarını tüm tablolardan sil, sonra common'dan sil.
Geriden, ileriye doğru iş yapman gerekli, sen ileriden geriye yapmaya çalışıyorsun ve GS hata veriyor.

Oyla 0

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
1,035
Ödül Puanları
93
NPC Leri Silmek Yerine Kullanmak İstemedigin NPC leri..
Kullanmadigin Bir Map a Örneğin;
Semerkanttaki Traderlik NPC sini Kaldirmak İstiyorsun..
Ve oyunda Costantine Kapalı "Traderlik NPC" sini Costantineye Taşıyın Ve Tekrardan Costantine Mapını Kapatın Databaseniz Hiç Bir Ağırlık Yapmaz Artık O NPC

#MarsEDİT

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,143
Ödül Puanları
303
Ve oyunda Costantine Kapalı "Traderlik NPC" sini Costantineye Taşıyın Ve Tekrardan Costantine Mapını Kapatın Databaseniz Hiç Bir Ağırlık Yapmaz Artık O NPC

#MarsEDİT
Buna gerek yok direk havaya atabilirsiniz.

DBID, X, Y ve Z değerlerini RefNest üzerinden 0 yapın geçin.

Ek olarakta, lütfen yanlış bilgi ile yönlendirme yapmayın MARS EDİT :)

Oyla 0
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Npc'leri commondan siliyorsun fakat o npc'ler oyunda ekli ise RefNest, RefHive ve RefTactics tablolarında bulunacak.

Önce olduğu konumdan kaldır, sonra bağlı olduğu tablarını tüm tablolardan sil, sonra common'dan sil.
Geriden, ileriye doğru iş yapman gerekli, sen ileriden geriye yapmaya çalışıyorsun ve GS hata veriyor.
Evet Baskan Mantıklı Bişey dediniz Bense Bodozlama Direk Silmeye Calıstım :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28

#MarsEDİT
110 Cap Editledigimiz icin Kapalı Map Bulamıyoruz Npc Eklemek Kolay Fakat Kaldırması Sorun Benım icin Komple Kaldırmak İstiyorum

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.