Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü DB Yedek alma

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Arkadaşlar uzun zamandır yabancı server kovalıyorum(thailand) şuan oyuna girip gm oldum ve smcden tam yetki var önümde açık. DB yi nasıl çekebilirim lütfen biri öğretebilirmi? Oldukça güzel + birkaçtane daha var TH serverleri genelde bilen bilir. Biri öğretsin şu çekme işini paylaşım da yapacağım.

Ü

Üye silindi 3096

Arkadaşlar uzun zamandır yabancı server kovalıyorum(thailand) şuan oyuna girip gm oldum ve smcden tam yetki var önümde açık. DB yi nasıl çekebilirim lütfen biri öğretebilirmi? Oldukça güzel + birkaçtane daha var TH serverleri genelde bilen bilir. Biri öğretsin şu çekme işini paylaşım da yapacağım.
hack forumu değil malesef burası :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
71
Ödül Puanları
28
Databesa Hacklemen İçin Öncelikle Panelin Admin Paneli Hacklemen Lazımki Databesa Yedekleyebilesin Admin Panelinde Tüm Yetki Olucagı için Hertürlü işlemleri Yapabilirsin Ancak Smcden Port Sisteminden Gm Gibi Takılabilirsin Asıl iş Admin Panel Ve Sunucu Hacklemekten Olur.

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,684
Ödül Puanları
605
Biraz bilgi gerektiren bir iş ama ftpde bir açık var ise eğer .bat tarzında bir keylogger oluşturup bilgisayara yüklendiği anda çalıştırılması sağlanıp virüs bulaştırılıp istenen herşey yaptırılabilir. Cimo dosyaları bu şekilde çalınmıştı. :)

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Biraz bilgi gerektiren bir iş ama ftpde bir açık var ise eğer .bat tarzında bir keylogger oluşturup bilgisayara yüklendiği anda çalıştırılması sağlanıp virüs bulaştırılıp istenen herşey yaptırılabilir. Cimo dosyaları bu şekilde çalınmıştı. :)
:(

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Ftp bağlantısı kurdum sadece guild amblemlerin bulunduğu klasöre erişim vardı keyloogera gelirsek bilgim yok :D

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.