Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü DBToMedia Crash Sorunu

Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
3
databasede ekli olan şeyler mediada ekli değildi DBToMedia programı ile databasedekileri .txt haline getirdim ve mediaya yükledim fakat her seferinde client crash oldu sebebini bilen varmı acaba ?
1 2 databasede denedim aynı sorunla karşılaştım..

Apollo

.
Alınan Beğeni
79
Ödül Puanları
53
databasede ekli olan şeyler mediada ekli değildi DBToMedia programı ile databasedekileri .txt haline getirdim ve mediaya yükledim fakat her seferinde client crash oldu sebebini bilen varmı acaba ?
1 2 databasede denedim aynı sorunla karşılaştım..
txt'leri tamamen değiştirme uyuşmazlık vardır.
Sadece en son eklediğin kısımları, eksik olan kısımları alıp çalışır haldeki txtlere ekle öyle dene.

Oyla 0
Alınan Beğeni
7
Ödül Puanları
3
txt'leri tamamen değiştirme uyuşmazlık vardır.
Sadece en son eklediğin kısımları, eksik olan kısımları alıp çalışır haldeki txtlere ekle öyle dene.
Sorunu söylediğiniz şekilde çözdüm mediada ve db de 13 dg itemler ekli ve aktif fakat data.pk da dosyaları yok bu crash a yol açabilirmi*

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.