Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü dbtomedia kanseri

Alınan Beğeni
47
Ödül Puanları
28
beyler oyun içerisinden stackler, itemlerin alış satış fiyatları gibi vb. şeyleri düzenledim ama bu dbtomedia kanser programı clientless yediriyor sadece itemdata_xxx .txt leri atıyorum önceki textlerlede karşılaştırıyorum aynı ama clientless yiyorum kafayı yeme noktası bi fikir öneri kolaylık birşey söyleyin manuel veri girersek kanser olunur dbtomedia önemli dump dosyası bırakabilirim

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
vsro için derlediğim bu server filesi kullan certi duzenle içinde database to mediadan tut f10 duzenleme venpc duzenleme gibi seylerde var cıkardıkların media klasoru ıcıne cıkıyor
NOT: yeni paylaşım konusu açtım onaylandıktan sonra oradan ulaşabilirsiniz.
örnek resim
örnek.png

Oyla 0

sahin

.
Alınan Beğeni
135
Ödül Puanları
43
beyler oyun içerisinden stackler, itemlerin alış satış fiyatları gibi vb. şeyleri düzenledim ama bu dbtomedia kanser programı clientless yediriyor sadece itemdata_xxx .txt leri atıyorum önceki textlerlede karşılaştırıyorum aynı ama clientless yiyorum kafayı yeme noktası bi fikir öneri kolaylık birşey söyleyin manuel veri girersek kanser olunur dbtomedia önemli dump dosyası bırakabilirim
Hazır db mi editliyorsun clean mı

Oyla 0

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,133
Ödül Puanları
93
Bu program ile alakalı bir sorun değil kullandığınız db sorunlu. Bu gibi durumlarda satırlara manuel ekleme yapmanız gerekir.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Kanser deme dbtomedia olmasa burdaki çoğu kişi edit yapmazdı :D

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
orası öyle ama kafayı yediriyor bazen şimdi bile düşünüyorum acaba characterdata ları çıkartıp patch atsam oyun bozulur mu :) diye şüphe hep var
DBtomedia sorunsuz çıkartıyor hatayla karşılaşmadım bu güne kadar ben. Daha önceden beri kullanıp şuan hata/crash alırsan zaten kullanıcı hatasıdır geneli

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
o verdıgım programı kullanıyosan eksızsız bır sekılde cıkartıyor hatasız bır sekılde medıaları eger databasene duzgun bır sekılde gırılmıs ıse ekledıgın seyler kardesım

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.