Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

cSRO Paylaşım DBtoMedia_2.3 Csro

Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
tek basınayken derken neyı kasdedıyosun en son surumunu kullanıyorum sımdıye kadar sıkıntı cıkartmadı
coklu loginlerde coklu silk alimi silk aktarimi webmall uzerinden islemlerde genelde crash yiyorsun , o nedenle filter gerek duyuyor oyun

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
coklu loginlerde coklu silk alimi silk aktarimi webmall uzerinden islemlerde genelde crash yiyorsun , o nedenle filter gerek duyuyor oyun
tamam işte sroprot bir filter saten bütün hataları giderilmiş son sürüm kullanıyorum coklu alımlarda vs cras yemedım daha once ve soledıgın hepsınde hepsını duzeltmısler son surumde

Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
tamam işte sroprot bir filter saten bütün hataları giderilmiş son sürüm kullanıyorum coklu alımlarda vs cras yemedım daha once ve soledıgın hepsınde hepsını duzeltmısler son surumde
hangi versiyonu upload eder misin kontrol edeyim ?

Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
1658605613819.png
bendeki src li olan sroprot un icerigi daha zengin gibi isini gorurse vereyim ?

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
daha farkli filter kullanicam yakinda sadece bunun uzerine ne koyulabilir onu merak ettim :)

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
daha farkli filter kullanicam yakinda sadece bunun uzerine ne koyulabilir onu merak ettim :)
bu filter calısan ucretsız bır fılter paylasmıslar ıste uzerıne ekleme yapılabılır guı felan mesela sonra plus notıce felan sonucta source elınde mevcut :D internettede var

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.