Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

cSRO Paylaşım DBtoMedia_2.3 Csro

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
client için sanırım ama sro cliente gömemedim
inject ile bir deneyelim bakalim hanaminin icindeki inject programi ile napiyomus bur bakalim :D
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

@hanibal67 ben ınject ettımde sro clıente degısen bısı olmadı gene aynı calısıyor :D

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
gameserver icin olmasi bi ihtimal

yeni filter
sen denedınmı ne ıse yarıyor cok merak ettım bak sımdı o guard.dll sro clıentte bırsey olmadı acaba sroprotun ekımı ole ınjectlık bır ısı yok galıba

Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
zaten config de bile diyor kullanilmasi gereken dll : guard dll mesela diger filterlarda bile gameserver a inject edilip Klasorden cektigi ozellikler var mesela Hanami filter da oldugu gibi

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
zaten config de bile diyor kullanilmasi gereken dll : guard dll mesela diger filterlarda bile gameserver a inject edilip Klasorden cektigi ozellikler var mesela Hanami filter da oldugu gibi
ne işe yaradıgına dair bisi biliyonmu hıc inject etmeden calısıyor sroprot server ıcınde o guard ne ıse yarıyor ve hangısıne ınject edılıyor bır bılgın varmı ?

Alınan Beğeni
25
Ödül Puanları
28
hwid dll gibi birseyde olabilir ama o dll nin srcsi de lazm olabilir

fyq2022

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
8
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
X喜欢

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.