Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü @DefaultTeleport Parametresi

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
_AddNewChar prosedüründe;
SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.
içerisindeki @DefaultTeleport parametresi verileri nereden çekiyor bilgisi olan varmı?

Alınan Beğeni
124
Ödül Puanları
43
Muhtemelen GS'den gelen veriler, europe ve china için default olarak oradan geliyor olabilir. Tabii emin değilim bu konuda. Değiştirmek istersen herhangi bir karakterinle bir şehre kayıt yaparak _Char tablosundan gerekli veriyi alabilirsin. Olur da europe ve china olarak ayırmak istersen;

SQL:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Şeklinde ayırarak özelleştirebilirsin.

takiru

ɢтғc вαrмeɴ
.
Alınan Beğeni
1,116
Ödül Puanları
93
Yapmak istediğin tam olarak neydi ki hacım. :)
Karakter oluşturulduktan sonra çin ve avrupalıların belli doğuş noktaları mevcut default olarak, çin ırkınıda avrupaya bağlayıp aynı şekilde rastgele konumlara gitmesi üzerinde çalışayım dedim de dbden @DefaultTeleport un bağlı olduğu birşey göremedim Yuanfen'in dediği gibi gs ile alakalı olabilir daha farklı yönteme geçiyorum :D

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,635
Ödül Puanları
605
Karakter oluşturulduktan sonra çin ve avrupalıların belli doğuş noktaları mevcut default olarak, çin ırkınıda avrupaya bağlayıp aynı şekilde rastgele konumlara gitmesi üzerinde çalışayım dedim de dbden @DefaultTeleport un bağlı olduğu birşey göremedim Yuanfen'in dediği gibi gs ile alakalı olabilir daha farklı yönteme geçiyorum :D
Sabit yeni bir nokta belirleyebilirsin ancak random şehir içi bir yer olur mu idk.

Violent

Biz unutmayız, biz affetmeyiz!
.
Alınan Beğeni
92
Ödül Puanları
18

Prosedürü düzenleyip 2 ırk içinde rastgele regionlar ekleyebilirsiniz.

SQL

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
buna gerek yok @Yuanfen clean kullansın kodları her 2 ırkı farklı yere atar

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,827
Ödül Puanları
113
Herhalde @takiru konusu çözüme ulaştı ya da konusuna yazılanları göremedi. @takiru Konusu #Çözümlenenİstekler Bölümüne gönderilmiştir.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.