Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

cSRO Paylaşım CSRO-R BUG Fixes

Alınan Beğeni
14
Ödül Puanları
18
Bı csro kurulum videosu olsa çok iyi olurdu ?
Spare nin paylaştığı csro ben kurmaya çalıştım kurulmadi

Q

quantizz

SRO_R_Accountdb Uyelık Alamıyorum normal Vsro Nunkı Gıbı md5 le Cevırıp Yapıstır Yapıyorum Sıfreyı Ama Uyelık Alamadım

TB_USER tablosu vsrodan farklı olarak sertifika numarası istiyor. JID = 1 olan üyeliğin certificate_num sütununa '203103198405100000' bunu yapıştırdıktan sonra bu trigger ile sorununu kökten çözecektir. Artık her yeni üyelikte +1 değer ekleyerek sorun çözülür.

Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Bı csro kurulum videosu olsa çok iyi olurdu ?
Spare nin paylaştığı csro ben kurmaya çalıştım kurulmadi
Aklımda var video hazırlamak.

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
uyelıgı halletımde clıente start dıyorum ıd pw yaz ma yerı gozukmeden kapanıyor oyun clıentte sorunmu var acep :S

Q

quantizz

certificate_num olayını bypass ederim ama ileride yeni özellikler içinde kullanılabilir.

Q

quantizz

discord üzerinden ulaş eğer localde kurulum yapıyorsan ona bakmam açık söyleyeyim ancak sunucu üzerinde ise çözülür

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.