Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

cSRO Paylaşım CSRO-R BUG Fixes

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Trijob 채워넣기!!!!!

INSERT INTO _CharTrijob VALUES (@NewCharID, 0, 1, 0, 0, 0);

soyle 2 satir var dostum kararsiz kaldim D

Q

quantizz

_CharTradeConflictJob tablosunu kontrol et yada addnewchar içinde bu tabloyu arat

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Bir Sorun Daha Kesfettim Zerkli Iken Cok Yavas Kosuyor Kaplumbaga Daha Hizlidir Okadar Yani ?

Q

quantizz

refhwanlevel tablosuna bak hatayı göreceksin. Ayrıca hunter ve thief npclerinin adları smuggler ve trader diye geçiyor. karaktere start demeden önce job seçersen gerisi aktif olur. ayrıca yan charla başka job seçemezsin tek account tek job

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
tek karakterle hunter jop u sectim dw hunterciye gittim resimdede goruldugu gibi dostum aktif olan bisi yok npc de

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
Canini Yedigim Yakusuklu Adam Gm Charinla Gorunur Bile Olamiyorumki Succes Key Diyor Ama Oyun Gmyi Takmiyor Yani Gm Bozuk ?

Q

quantizz

sroprot ile giriş yapıyorsan gm access olayını iptal et filter üzerinden

JRache

.
Alınan Beğeni
439
Ödül Puanları
63
dedigin npc ye teleport oldum orda jop suit var ama jop creat yok dostum scriple alakali sanirsam arizali ya bendeki :unsure:

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.