Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

cSRO Paylaşım CSRO-R BUG Fixes

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,639
Ödül Puanları
605
[HIDEREPLYREACT=1]Merhaba arkadaşlar. Uzunca bir zamandır CSRO-R dosyaları üzerinde uğraşıyorum. Genel olarak bir çok sorunu çözdüm. Ancak ne kadar çözdüm desem de her an bir hata da çıkabilir düşüncesi ile CSRO-R dosyaları ile uğraşan veya uğraşmak isteyen arkadaşlar bu konu altından geliştirme ve hata düzeltmeye katılabilir. Karşılaştığınız tüm sorunları direkt olarak yazarsanız yardımcı olurum. Çözümler doğrudan sorun çözümü üzerine olacaktır.

/////CSRO-R Bug Fixes

----ChangeLog 1.0----

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

NOT: Geliştirme ve düzeltmeleri buradan takip edebilir ve fikir, önerilerde bulunabilirsiniz Karşılaştığınız sorunların çözümleri buradan paylaşılacak.

#Güncellenmeye devam etmektedir.[/HIDEREPLYREACT]

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ü

Üye silindi 2299

tek sende aktifti biz oynarken göremedik o renki statusları :D bizdede aktif olacakmı acaba

Alınan Beğeni
295
Ödül Puanları
43
Vsro ile arasındaki farkı anlatırmısın csro vsro dan dahamı iyi

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
Merhaba arkadaşlar. Uzunca bir zamandır CSRO-R dosyaları üzerinde uğraşıyorum. Genel olarak bir çok sorunu çözdüm. Ancak ne kadar çözdüm desem de her an bir hata da çıkabilir düşüncesi ile CSRO-R dosyaları ile uğraşan veya uğraşmak isteyen arkadaşlar bu konu altından geliştirme ve hata düzeltmeye katılabilir. Karşılaştığınız tüm sorunları direkt olarak yazarsanız yardımcı olurum. Çözümler doğrudan sorun çözümü üzerine olacaktır.

/////CSRO-R Bug Fixes

----ChangeLog 1.0----ENG----

-All regions enabled.
-Item Sparkles effect fixed.
-Absorption bug fixed.
-Item Lock fixed.
-Job Exp scroll working.
-Missing triggers enabled.
-Awaken system working (11-20 dg)
-Job Level fixed.
-Consignment fixed.
-All quests working.

----ChangeLog 1.0----TR----

-Tüm haritalar açıldı.
-Item Sparkles efekti düzenlendi.
-Absorption hatası düzenlendi.
-Item Lock düzenlendi.
-Job Exp scroll sorunsuz şekilde çalıştırıldı.
-Eksik trigger tabloları aktif edildi.
-Awaken sistemi sorunsuzca çalışıyor. (11-20 dg)
-Job Level düzeltildi.
-Consignment kervan sistemi çalıştırıldı.
-Tüm görevler düzeltildi

NOT: Geliştirme ve düzeltmeleri buradan takip edebilir ve fikir, önerilerde bulunabilirsiniz.Karşılaştığınız sorunların çözümleri buradan paylaşılacak.
Orasmak Istedım Cok Zaman Ama Duzgun Dosyadan Kastım Cok Buldum Kurulum Yapılmıyor Yada Bask Sorunlar Cıkıyor Kısacası Csro Orasmak Isterım ama Dedıgım Gıbı Tam Dosya Paylasımı Goremedım Sorunlu Olsun Yeterkı Kurulsun :D

Q

quantizz

Forumda paylaşılmış olan fixli dosyaları zaten biz düzeltmiştik.

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
SRO_R_Accountdb Uyelık Alamıyorum normal Vsro Nunkı Gıbı md5 le Cevırıp Yapıstır Yapıyorum Sıfreyı Ama Uyelık Alamadım

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.