Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Delirus hakkında bilgi almak istiyorum ve nasıl engelleyebilirim?

Alınan Beğeni
53
Ödül Puanları
28
Delirus hakkında bilgi almak istiyorum ve nasıl engelleyebilirim? Delirus'un çözümü nedir acaba? Birde bu delirus tam olarak ney oluyor. Anladığım kadarıyla sp gitmeden skill uplayabiliniyor. Yanlışsam düzeltir misiniz?

Ü

Üye silindi 3096

SP gitmeden mastery upluyor aslında 1 lvl up 0 sp istediğinden kaç lvl olursa olsun çarın sanki ilk up yapıyormuş gibi sürekli 1 lvl olarak algılayıp skill mastery upluyor fakat normal skillerinde SP gider sadece mastery uplar

Oyla 0

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,832
Ödül Puanları
113
@Sukahn Hocam 2 Gün İçerisinden Geri Dönüş Yapmadığınızdan Çözümlendiğini Düşünerek Konuyu Şuanlık #Çözüldü Olarak İşaretleyip #ÇözümlenenSorunlar Bölümüne Göndereceğim. Bize Geri Dönüşünüz Durumunda Tekrardan #Yardım Olarak Değiştirilecektir.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.