Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü devil + basarken dc closed

Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
devil e + basarken dec veriyor +1 +2 yaptigimda dc aliyorum
yardimci olabilir misiniz
1627773813927.png

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,838
Ödül Puanları
213
Bence sorun media'da değil.
+ basarken oluyorsa bu tabloları kontrol etmeniz gerekli bence.. DC sorunu sadece blue basarken olur normalde o da textui_system içinde bulunan " Sadece uniquelerde etkili" tercümesiyle ilgili bir satırdaydı...

_Refobcommon
_Refobjitem
_RefSkill
_RefAbilityByItemOptLevel
_RefSkillByItemOptLevel

Doğru linklenmiş mi ?

Forumda bulunan clean db'i indirip tabloları karşılaştırın..
Önce bir yukarıda yazdığım tablolardan mediada karşılığı bulunanları eşitleyin.
Bu işlemi DBtoMedia isimli programla basitçe yapabilirsiniz.
SkillDataENC uzantılı olanların çıktısını alarak patch atın.. Aynı şey ItemDatalar için de geçerli. Bunun + basmayla ilgisi yok ama hiç yoktan skilldatalarınız ve itemdatalarınız eşitlenmiş olsun.
Efektlerde yani EFP'lerde sorun olacağını sanmıyorum çünkü sorun + basarken oluyor devili takınca değil.

Sorun büyük ihtimalle bu iki tabloda...
_RefAbilityByItemOptLevel
_RefSkillByItemOptLevel

NOT: Forumdaki clean db 'de Devil S için Data.PK2 dosyaları eksik ve eklemezseniz çalışmıyor.
Devil S değil de A Grade olana bakabilirsiniz. Gerçi sizin şu an PK2 ile işiniz yok devil s de bakabilirsiniz.

Oyla 0
Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
arkadaşa bağlandım hazır db kullandığı için ve birçok edit yapıldığı için dbde sorun çıkma ihtimali zaten çok yüksek hazır dblerdeki editleri allah bilir

Oyla 0
Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Doğrudur sıfır db bulamadim ben de bir db ustunde fix yapmaya çalışıyorum bu 1 ayda sürse 1sene de sürse zevkine ograsiyorum

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,838
Ödül Puanları
213
Doğrudur sıfır db bulamadim ben de bir db ustunde fix yapmaya çalışıyorum bu 1 ayda sürse 1sene de sürse zevkine ograsiyorum
O halde en temizi clean db üzerinden başlamak. 5-6 hatası var düzelmeyecek şeyler değil. İsro'dan eksiklerini çekip scrollar dressler eklenirse tadından yenmez ve avcunun içi gibi bildiğin bir oyun sahibi olursun..

Oyla 0
Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
3
Kardeşim filter kullanıyorsan itemplus limit kısmını kontrol et. Filterin DB sinden kontrolünü sağla. Artı basınca dc problemi herhangi bir tablo ile ilişkili olamaz. Bu tablolarda bir hata olsa saten artı basamassın veya managerlar açılmaz hata verir.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.