Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Devil Spirit

Alınan Beğeni
18
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Item Mall'daki devil spirit i aldım beyler. Envanterde üstüne geldigimde direk dc atıyor. Oyunu otomatik kendisi kapatıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?

Ü

Üye silindi 614

Item Mall'daki devil spirit i aldım beyler. Envanterde üstüne geldigimde direk dc atıyor. Oyunu otomatik kendisi kapatıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim?
isminde Event kelimesi geçiyorsa onu alma başka bir tane al smcden karakterinin çantasında ne varsa sil tekrardan dene
Consola NASRUN Yaz F3 bas
ITEM_MALL_NASRUN_UNIQUE_ tarzı birşeyler varsa onu al sakın ITEM_EVENT veya ITEM_MALL_EVENT tarzı ile başlayanları alma dc yeme ihtimalin var

Oyla 0
Ü

Üye silindi 614

Ama ilerde sorun oluşturmaz mı bu? İnsanlar Item Mall'dan aldıklarında dc yerler?
ben yazını hiç okumadım sandım devil attım dc verdi sandım eğer dediğim yöntemle atmıyorsa eğer o çıkan itemleri item mall ekle varsayılan ekli olanları silip npc editor programıyla attığında konsoldan hatası kullanabildiklerini ekle

Oyla 0

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
732
Ödül Puanları
93
DC yediğin devil i refobjcommon da tekrar gözden geçir hata var ise çalışan bir DB den çek daha sonra db to Media (eğer crash yapmıyorsa) ile çıkarıp itemdata olanları Media pk ya at. Ama önce db to Media yapıp dene sorun devam ederse refobjcommon a bak... bu arada etkinlik itemlerini (ITEM_EVENT_NASRUN...) gibi kullanmamaya özen gösterin çoğu sorunlu çıkıyor

Son düzenleme:
Oyla 0
Ü

Üye silindi 614

DC yediğin Premium u refobjcommon da tekrar gözden geçir hata var ise çalışan bir DB den çek daha sonra db to Media (eğer crash yapmıyorsa) ile çıkarıp itemdata olanları Media pk ya at. Ama önce db to Media yapıp dene sorun devam ederse refobjcommon a bak... bu arada etkinlik itemlerini (ITEM_EVENT_PREMIUM...) gibi kullanmamaya özen gösterin çoğu sorunlu çıkıyor
premium nerden çıktı :D

Oyla 0

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Eğer bende yanlış okumamışsam :)
Bazı DBleri restore ettiğimde başıma geliyordu. Uzun zamandır bu queryi kullanıyorum. Yedek alarak deneyiniz. Sonuç olumlu olacaktır ben şimdiye kadar sıkıntı yaşamadım. Denedi. Sizde denedikten sonra lütfen sonucu paylaşınız.
Itemmall'da event itemi ekli olmadığını var sayarak paylaşıyorum.
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Son düzenleme:
Oyla 0

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Silk fiyatı kaç itemin ?

Oyla 0
Ü

Üye silindi 614

beyler

Şimdi bro şurayı kontrol ettim SQL'den _RefPackageItem ve burada onları bulamadım. Ben orda SaleTaq'ı 0 yapmıştım Avatar Dressleri F10'a ekleyebilmek için. Ayrıca Price bölümünede baktım. Yarın tüm günümü silk itemlerini ayarlamak ve 11 DG, 12 DG item ve tabletleri silecegim. Hiç elinizde dbtomedia programı var mı?

rar şifresi
Kod:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.