Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Devkit tab ekleme sorunu. (CLOSED)

Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Filterle baglantisi yuksek filtersiz guardsiz calismaz o ozellikler

Oyla 0

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
8,896
Ödül Puanları
113
Bunun bi benzeri gibi düşün :D bu çocuk yabancı olsaydı yardımcı olurdunuz demi xD bu çocuk epvp de konu açsa yardımcı olurdunuz demi xD gibisinden biliyo söylediğim kişi kendini :D

Oyla 0
Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
ben cok istiyorum ogrenmeyi ama cok karisik baya bi karisik
char icon yapama istiyorum ama kaynak 00000 yok abi
bir kaynak arastirsam diyorlar he o maxiguard var biliyom oldugunu ama ben kendim yapmak istiyorum cok tembel milletiz biz

Oyla 0
Alınan Beğeni
329
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Şöyle cevap vermek istiyorum kesinlikle yanlış anlamamanı diliyorum senden. Bildiğinden mi konuştun? yoksa bilmediğinden mi? Filter ile alakalı kısımlarının olduğunun farkındayım. Fakat bu tıklama filter ile alakalı değil buna eminim. Farklı bir yolu daha var bunu yapmanın fakat bu sefer buton aktif edildiğinde ddjleri aktif edemedim o yüzden bu yola başvurmak istedim. Tabii ki içerisini doldurmak için filter gerekecek.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Buradan @sarkolata 'dan özür de dilemek ve teşekkür de etmek istiyorum tabii ki. Menü görüşünü ve içerisindekilerin bir çok kısmı, maxiguardın görsellerinden baz alınma. Emeğine ve görsel olarak referans oluşuna teşekkür ederim. Tabii ki oyun içerisinde orjinal ddjleri kullandığımız takdirde yapılabilecek görseller kısıtlı oluyor nedeni de budur.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.