Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Dolandırıcı Özhan KAVAK @quantizz @ozhan

SQL

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
aynen öyle...

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
@quantizz olumlu/olumsuz, hiç bir şekilde savunma hakkını dahi kullanmadığından tarafımdan SÜRESİZ olarak uzaklaştırılmıştır.

Şikayeti olanlar forumumuz aracılığı ile şikayetlerini deliller ile dile getirebilir.

İyi forumlar.

iqodas

.
Alınan Beğeni
137
Ödül Puanları
43
Geçmiş olsun. Dünya malı dünyada kalır...!

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,637
Ödül Puanları
605
Bu durumu bura yansıtmak istemezdim fakat artık piyasada ben bu işi boyle yaparım şöyle yaparım gibisinden boş vaatlerde bulunan insalarla dolu.Sırf konu buralara gelmesın diye yaklasık 5 aydır sesimi çıkarmadım 5 gün demıyorum 5 ay @quantizz yada discord adi ile Blackrogue yada Özhan Kavak, zorbeyx gibi takma isimler ile tanıstıgım anlasıp gorustugum telefon uzerınden detaylı konustugumuz şahış ile bi dosya alıp ücreti neyse vereyim dedım kabul etti şimdi kendisine sorsanız verirmiydi bu şahış diye verirdim zaten verdim.
Bu arkadaş ile konusmamıs Haziranın 17 si parayı gondermem ıle başladı yani 17.06.2020 Tarihinden once de gecmıste konustugumuz var ucret aşaması oyunun nasıl olacagı vs sorgulayan olursa komple konusmayı atabilirim.
Bu arkadaşa 500 Lira gönderdim hesabına 490 lira geçti. Özhan KAVAK

Ekli dosyayı görüntüle 10261
Ekli dosyayı görüntüle 10262
Konusma bu sekılde devam etti ve bi süre ailevi nedenlerden dolayı ben kendısıyle ılgılenemedim ve bu sorun hiç bir şekilde paramı geri gonder vazgectım tarzında olmadı ve parayı ıstemedım.Zaten dosyayı yapacak olan o iken benım ne gibi yardımım olabilir ona ? Ben bu sure zarfında kendısının dosyaları halletmesını bekliyorken 5 aydır hiç bir şey yapmamış.Ve gecen aylarda insan gibi konusup durumu anlattım dosyaları yap paranı vereyım parayı ısteme mevzusuna hıc gırmek ıstemıyordum dosyalarımı almak ıstıyorum cunku dosyaları yap demekten yoruldum artık sen bızım parayı ver deyınce altaki resimler kanıt olsun
Ekli dosyayı görüntüle 10263
Ekli dosyayı görüntüle 10264
Ekli dosyayı görüntüle 10265
Ekli dosyayı görüntüle 10266

Yukarda ""evde psikolojik durumum iyi değil"" bu durumu ailevi sorunlarımdan dolayı biraz salladım geç olsun güç olmasın dedım ve hiç bir şekilde parayı ıstemedım, yapmıyoruz da demedım.
Soyle dusunun bi X firmasından camaşir makınesı alıyorsunuz parasını verıyorsunuz adamlara dıyorsunuz ki parayi vereyım zamanı geldıgınde makineyi alırım senden oda tamam dıyıp sızın ıcın o makıneyı ayırıyor.
Simdi ben x fırmasını 3-4 ay bekleyıp sonra vazgectım desem adamlar paranızı gelın alın dıyecek.Onun gıbı dusunun.
Benım sorunlarım benı ılgılendırırken senın paranı hesabına gondermısken ısını yapmayıp hem paramı gondermıyor hemde WP den benı engelliyorsun.Burda butun konusmaların hepsı WP ve DC de var ısteyen herkeze atabılırım.Ben 3 kurus için ölmem de sen 3 kurus ıcın serefını satar mısın @quantizz ? Bilen yada bilmeyen bu arkadaşı iyi ezberlesin bana yapılan sizede yapılabilir.
Adını soy adını ekledim ki konuya Özhan KAVAK ile çalışırken herkes bir kez daha düşünsün. İş yaptıracak insanlar böyle dolandırıcılara kalmasın.

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
tuhaf olan şey madem bunca insanın bu elemanla sorunu vardı kendisi tarafından dolandırılmıştı neden bunca zaman sessiz kaldınız veya adama rütbede verilmişti burada garip... csro files satın alacaktım konusunada yazmıştım ucuz yırtmışız

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,637
Ödül Puanları
605
tuhaf olan şey madem bunca insanın bu elemanla sorunu vardı kendisi tarafından dolandırılmıştı neden bunca zaman sessiz kaldınız veya adama rütbede verilmişti burada garip... csro files satın alacaktım konusunada yazmıştım ucuz yırtmışız
Biriyle iş yapmadan gerçek yüzünü bilemezsin. Ben de dolandırılmamıştım ancak bu arkadaştan 7 aydır alacağım var. Geçen dolandırılan birini görünce direkt rütbesini aldım zaten, bu sefer de bu konu açılınca Özhan’dan iyice emin oldum yolun yolcusu. Üzerine de sorun yaşayan herkes yazınca konuya, belli ki bu arkadaş profesyonel bir hırsız.

Ü

Üye silindi 3096

bill-gates.gif

Alınan Beğeni
23
Ödül Puanları
18
Geçmiş olsun, sağlık olsun en azından tespit ederek ve açıklayarak bir çok arkadaşın zarar görmesini engellemiş oldun.
umarım bu sektörde bişeyler yapmak veya yaptırmak isteyen arkadaşlar araştırarak iş yaparlar..

SQL

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
ownkhan , zorbeyx , quantizz karaktersizin kullandığı nickler bunlar bu konuyu okuyan kardeşim yarın bir gün oyun açmak istersen ilk önce editorunu iyi tanı kim olduğunu araştır , araştırki bu kardeşimiz gibi mağdur kalma.
@Parzival Veritabanın var ise v sro hakkında bir kaç konuda olsa destek vermek isterim yok ise sana yeni bir veritabanı hediye edebilirim özelden dm atabilirsin..
Üzülme vsro henüz son nefesiyle ayakta durmaya çalışsada piyasa bir karaktersiz şenpazeden arınmış oldu.

MarsEDIT

Premium
.
Alınan Beğeni
956
Ödül Puanları
93
400-500 lira için böyle Köpekleşiyorlar y
Bende yaklaşık 2 ay önce birine panel kurdurttum adam benim oyunumda çatır çatır item satmış ama öğrendim 2-3 gün gecince
Sattigi herseyin parasini aldim .
O kişide şuab bu Forumda ama ben ismini vermicem..

geldigimiz hallere bak sonumuz hayır olsun inasallah..

Geçmiş olsun Üstad sanada @Parzival

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.