Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Dolandırıcı Özhan KAVAK @quantizz @ozhan

Alınan Beğeni
295
Ödül Puanları
43
Bu durumu bura yansıtmak istemezdim fakat artık piyasada ben bu işi boyle yaparım şöyle yaparım gibisinden boş vaatlerde bulunan insalarla dolu.Sırf konu buralara gelmesın diye yaklasık 5 aydır sesimi çıkarmadım 5 gün demıyorum 5 ay @quantizz yada discord adi ile Blackrogue yada Özhan Kavak, zorbeyx gibi takma isimler ile tanıstıgım anlasıp gorustugum telefon uzerınden detaylı konustugumuz şahış ile bi dosya alıp ücreti neyse vereyim dedım kabul etti şimdi kendisine sorsanız verirmiydi bu şahış diye verirdim zaten verdim.
Bu arkadaş ile konusmamıs Haziranın 17 si parayı gondermem ıle başladı yani 17.06.2020 Tarihinden once de gecmıste konustugumuz var ucret aşaması oyunun nasıl olacagı vs sorgulayan olursa komple konusmayı atabilirim.
Bu arkadaşa 500 Lira gönderdim hesabına 490 lira geçti. Özhan KAVAK

kanıt1.PNG
kanıt2.PNG
Konusma bu sekılde devam etti ve bi süre ailevi nedenlerden dolayı ben kendısıyle ılgılenemedim ve bu sorun hiç bir şekilde paramı geri gonder vazgectım tarzında olmadı ve parayı ıstemedım.Zaten dosyayı yapacak olan o iken benım ne gibi yardımım olabilir ona ? Ben bu sure zarfında kendısının dosyaları halletmesını bekliyorken 5 aydır hiç bir şey yapmamış.Ve gecen aylarda insan gibi konusup durumu anlattım dosyaları yap paranı vereyım parayı ısteme mevzusuna hıc gırmek ıstemıyordum dosyalarımı almak ıstıyorum cunku dosyaları yap demekten yoruldum artık sen bızım parayı ver deyınce altaki resimler kanıt olsun
3.PNG
4.PNG
5.PNG
6.PNG

Yukarda ""evde psikolojik durumum iyi değil"" bu durumu ailevi sorunlarımdan dolayı biraz salladım geç olsun güç olmasın dedım ve hiç bir şekilde parayı ıstemedım, yapmıyoruz da demedım.
Soyle dusunun bi X firmasından camaşir makınesı alıyorsunuz parasını verıyorsunuz adamlara dıyorsunuz ki parayi vereyım zamanı geldıgınde makineyi alırım senden oda tamam dıyıp sızın ıcın o makıneyı ayırıyor.
Simdi ben x fırmasını 3-4 ay bekleyıp sonra vazgectım desem adamlar paranızı gelın alın dıyecek.Onun gıbı dusunun.
Benım sorunlarım benı ılgılendırırken senın paranı hesabına gondermısken ısını yapmayıp hem paramı gondermıyor hemde WP den benı engelliyorsun.Burda butun konusmaların hepsı WP ve DC de var ısteyen herkeze atabılırım.Ben 3 kurus için ölmem de sen 3 kurus ıcın serefını satar mısın @quantizz ? Bilen yada bilmeyen bu arkadaşı iyi ezberlesin bana yapılan sizede yapılabilir.

Deletedx

When insecurity begins, friendship dies.
.
.
Alınan Beğeni
316
Ödül Puanları
63
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Geçmiş Olsun Kardeşim Editörünü İyi Seçmen Önemli

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Konu tarafımdan onaylandı. İçerikte yazışmalar, dekont mevcut.

Şahıs'ın numarasını sildim, bu tür bilgileri paylaşmak yasak.

Kendisi ile hiç alışverişim olmadı, çalıştığım insanlar belli fakat bu forum da kendisinin çok defa arkasında durmuştum, konusuna atılan spam yorumları da silmiştim bunu tüm forum bilir. Bunu görmek beni üzdü. Geçmiş olsun @Parzival . Kanıtların ve güzel üslub ile gelince ne hesabın banlanıyor, ne post'ların siliniyor.

@quantizz konuya açıklama yapıp/yapmama hakkına sahiptir.

Alınan Beğeni
295
Ödül Puanları
43
Konu tarafımdan onaylandı. İçerikte yazışmalar, dekont mevcut.

Şahıs'ın numarasını sildim, bu tür bilgileri paylaşmak yasak.

Kendisi ile hiç alışverişim olmadı, çalıştığım insanlar belli fakat bu forum da kendisinin çok defa arkasında durmuştum, konusuna atılan spam yorumları da silmiştim bunu tüm forum bilir. Bunu görmek beni üzdü. Geçmiş olsun @Parzival . Kanıtların ve güzel üslub ile gelince ne hesabın banlanıyor, ne post'ların siliniyor.

@quantizz konuya açıklama yapıp/yapmama hakkına sahiptir.
Teşekür ederim

Promaker

C#,SQL,PHP Geliştirici
Developer
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Bu işlere ilk başladığımda oyundanbiri firmasında çalışıyordu bu dolandırıcı. Bizde birşey bilmediğimiz için bundan sunucu alıyorduk. Bir gün sunucu da uzak masaüstü bağlantısı koptu. 5 Dakika falan giremedim, sonra bir girdim db rarlanıyor.
Db kendime aitti tüm editleri kendim yapıyordum.

Bunu da geçtim uzun bir süre sonra @kovboi ile çalışıyorduk, Ömer bir baktı ki dbde trigger var accounta trigger koymuş. Böylede şerefsiz namussuz bi insan bu. Onun psikolojisi falan bozuk değil kanı bozuk direk.

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
Paylaşım - Silkroad old projesi

Buradaki konuya "insan" gibi mesaj göndermiştim. Gayette size piyasanın altında bir fiyat teklif etmiştim ve "gerçekten" satacaktım... Ama benimle alay edip bu dolandırıcıya düşmüşsünüz :) Neyse... geçmiş olsun...

Zararın neresinden dönülürse kârdır.

Alınan Beğeni
295
Ödül Puanları
43
Bu işlere ilk başladığımda oyundanbiri firmasında çalışıyordu bu dolandırıcı. Bizde birşey bilmediğimiz için bundan sunucu alıyorduk. Bir gün sunucu da uzak masaüstü bağlantısı koptu. 5 Dakika falan giremedim, sonra bir girdim db rarlanıyor.
Db kendime aitti tüm editleri kendim yapıyordum.

Bunu da geçtim uzun bir süre sonra @kovboi ile çalışıyorduk, Ömer bir baktı ki dbde trigger var accounta trigger koymuş. Böylede şerefsiz namussuz bi insan bu. Onun psikolojisi falan bozuk değil kanı bozuk direk.
Banada ilk zamanlarda, çalıştığım firmada beni dolandırdılar demişti, bu işe niyetlendim parasını verdikten sonra hemen hemen her gün benden para istiyordu , ben kendisine özellikle söyledim sen o 500 lirayı kapora say bize oyun içi kodlama dilini konuştur biseyler koy benim önüme göreyim parayı dert etme veririm dedim 5 ay boyunca bana hiç birşey gosteremedi söylediklerimi yapmadı telefonda arkadaşım ile konferansta konuştuk hatta o da şahit biz ,bize biseyler göster karşılığını verelim dedik onun yaptığı hareket bu
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Paylaşım - Silkroad old projesi

Buradaki konuya "insan" gibi mesaj göndermiştim. Gayette size piyasanın altında bir fiyat teklif etmiştim ve "gerçekten" satacaktım... Ama benimle alay edip bu dolandırıcıya düşmüşsünüz :) Neyse... geçmiş olsun...

Zararın neresinden dönülürse kârdır.
Seninle alay etmedim soru sordum, küfür ettin özelden @Spare etiketledim oda gördü bence konuyu açmayalım

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
sana yazdığım mesaj:
"elimde istediğin özellikler var, kaynak koduyla beraber uygun fiyata satabilirim. Yani bu şu demek oluyor forumlarda çalıp çırpılan şeyler değil. Gayet sorunsuz arayüzler..."

senin bana cevabın:
"Alchemy ve underbar exc zaten heryerde var old loginde sector1337 nindir kesin senin verdiğin sadece mainpop için 2500 TL mi istiyorsun"

böyle bir mesaj alay etmek değil de nedir arkadaşım?
Sanki hırsızlık yapmışımda bedavaya aldığım şeyleri sana kakalamaya çalışıyorum. Resmen benim teknolojimle dalga geçiyorsun. Neyse ben geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Daha uzatmayacağım.

@Sieger Tatlı dilliyim :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.