Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Dolandırıcı Özhan KAVAK @quantizz @ozhan

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,601
Ödül Puanları
605
400-500 lira için böyle Köpekleşiyorlar y
Bende yaklaşık 2 ay önce birine panel kurdurttum adam benim oyunumda çatır çatır item satmış ama öğrendim 2-3 gün gecince
Sattigi herseyin parasini aldim .
O kişide şuab bu Forumda ama ben ismini vermicem..

mk geldigimiz hallere bak sonumuz hayır olsun inasallah..

Geçmiş olsun Üstad sanada @Parzival
Lütfen belirtin. Bilelim. Başkalarının hakkı yenmesin.

kovboi

KGuardEDGE
Elite
.
Developer
Alınan Beğeni
578
Ödül Puanları
93
tuhaf olan şey madem bunca insanın bu elemanla sorunu vardı kendisi tarafından dolandırılmıştı neden bunca zaman sessiz kaldınız veya adama rütbede verilmişti burada garip... csro files satın alacaktım konusunada yazmıştım ucuz yırtmışız
Bence çok da tuhaf değil. 2015 yılında falan ben bunları ifşa eden konular yayınlamıştım diğer forumlarda. Bütün sattıkları guardların ödemeleri gelmediği için hepsini iptal etmiştim. Dolayısıyla müşterileri de çok sayıda konular yayınlamışlardı diğer forumlarda. Konular zamanla arşivlere taşınıyor ve bunlar kendilerini unutturuyorlar. Rumuzunu bile değiştirmiş sessiz sedasız takılıyormuş. Benim haberim bile yoktu onun buralarda olduğundan.

Bu tür insanlara prim vermeyin. Bizim editörlerin 1000 lira dediği işlere sağda solda 250 lira diyen insanlara yönelirken şöyle düşünmelisiniz;
" Bu iş aşağı yukarı 5 gün sürer. Yani aşağı yukarı 40 iş saati. Garsonluğun bile saatlik ücreti 11 lirayken bu editör neden saatlik 6-7 liraya çalışsın? "

Sektörde sadece bu işle geçinen insanlar var. Bu işin düzenli bir geliri olmadığı için saatlik 30 liranın altında iş kabul etmek gibi bir lüksü olmuyor insanların. Kaldı ki bu işte uzmanlaşana kadar geçen self learning sürecinde hiç bir kazançları olmadığını da unutmayın. 30 lira olabilecek en dip ücret. Abuk subuk işletme vergilerine yılda en az %39 gidiyor zaten. Kalan 18 liradan daha kendi 4B sigorta primini biriktirmesi gerekiyor.

İşini hakkıyla yapanlar bile karın tokluğuna çalışırken bu tip insanlara para yedirmeyin gözünüzü seveyim.

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
epeydır su konuyu takıp edıyorum dolandırılan arkadas hıc bır dosya almadan butun denılen ucretı taktımmı ettı

dolandırıcının ev adresı yokmu baskın yapalım bır gece yarısı alalım elınde ne var ne yok

Alınan Beğeni
290
Ödül Puanları
43
epeydır su konuyu takıp edıyorum dolandırılan arkadas hıc bır dosya almadan butun denılen ucretı taktımmı ettı

dolandırıcının ev adresı yokmu baskın yapalım bır gece yarısı alalım elınde ne var ne yok
Hayır 3 bin civarı anlaştik sadece 500 verildi

JRache

.
Alınan Beğeni
437
Ödül Puanları
63
Bende bır ara sormustum ona goya yabancının bırısı 8bın euro vermıste vermemıs felan ayak yapıyordu bunu bulucaksın bır temız doveceksın elındekı tum dosyalarıda alıcaksın tamamen dolandırıcılık bu senın yerınde olsam suc duyurusunda bulunurum dostum artık herseyın hakkı alınıyor

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,094
Ödül Puanları
303
400-500 lira için böyle Köpekleşiyorlar y
Bende yaklaşık 2 ay önce birine panel kurdurttum adam benim oyunumda çatır çatır item satmış ama öğrendim 2-3 gün gecince
Sattigi herseyin parasini aldim .
O kişide şuab bu Forumda ama ben ismini vermicem..

geldigimiz hallere bak sonumuz hayır olsun inasallah..

Geçmiş olsun Üstad sanada @Parzival
Küfürünüzü düzenledim.

Kim olduğunuzu paylaşmanız gerekli, halen daha aramızdaysa başkasına da yapacaktır. Şeffaf olun.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.