Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Dolandirilma Vakasi Yasadim Dikkat!!

wien32

.
.
Alınan Beğeni
28
Ödül Puanları
18
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Biz söylediğimiz zaman bizi haksız bulmuştunuz fakat zaman her şeyi gösteriyor işte sadece beklemek gerekiyormuş onu görmüş olduk. Geçmiş olsun

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
o adsiz sahisla is yapmadan once keske bu forumu kesfetmis olsaydim da forumdan gelen yorumlara gore hareket etseydim dedim ya onla is yaptigim zaman vsro camiasindan hic kimseyi tanimiyordum @Spare bide can mert ozmen vardi onuda unuttum bu can mert ten hazir acik sunucu almistim rising online parasiyla akabinde bir adet gm almistim sonra gm millete kufur edince yetkisini aldim banladim sonra bu can mert o gm ye benim makina bilgimi verip sro_client,exe ile dark comet rat virus yapip patch edip milletin bilgisarina sizip milletin ozeline kadar girdiler akabinde benim pc de kredi kartim ekliydi nasil olduysa kart numarasina sifresine kadar alinmis kartimdan 4500 tl cekmislerdi bu konuyuda bilin istedim aklinizda bulunsun elimde her turlu kanitlar mevcuttur ekran goruntuleri bu can mert in yaninda 2 kisi daha var millete guven salip ondan sonra mert ten sunucu alanlarin sunucusuna virus koyup benim gibi sunucusunu kapattirip da can mert e para kazandiriyorlar biz ispatli konusuruz her zaman sevenimiz cok sag olsunlar abilerini dusunup bana attilar bu SS leri suan avukatimda dosyada mevcuttur can mert ozmen de memurdur oda gidicek gumburtuye mugla fethi ye de milli egitim mudurlugunde gorevli bu can mert bizim arkadas vardi ceza evinden cikma yanina gonderdim parami geri yollasin diye yollicakti sozde hala yollamadi diyorki ara arkadasi gitsin vursun ama deymez hakkinda nitelikli dolandiriciliktan resmi yazi gidicek bolu milli egitim mudurlugunden mugla fethiye milli egitim mudurlugune haberi yok gm 4 gm5 olan ekran goruntuleri atilan virusle milletin bilgisayarina sizan lamer lar kendilerini hacker sananlar :D cok guldum o zaman adimi karalamaya calistilar fakat basaramadilar bu can mert le de is yapmayin ben ortaligi ayaga kaldirinca ovg hosting firmasini kapatip baska isimle av pesine ciktilar

Ekli dosyalar

• gm.png
    gm.png
    224.8 KB · Görüntüleme: 43
  • gm1.jpg
    gm1.jpg
    74.3 KB · Görüntüleme: 42
  • gm2.jpg
    gm2.jpg
    56.4 KB · Görüntüleme: 42
  • gm3.jpg
    gm3.jpg
    81.9 KB · Görüntüleme: 41
  • gm4.jpg
    gm4.jpg
    80.2 KB · Görüntüleme: 41
  • gm5.jpg
    gm5.jpg
    55.7 KB · Görüntüleme: 42

SQL

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
yazık önce piyasadaki sağlam editorlere bakın bu işi saglam yapan çok iyi adamlar var ..

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.