Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Yazılı Eğitim Dosyalarınızı Yedeklerken Dikkat Etmeniz Gerekenler

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,089
Ödül Puanları
113
Kısacası üyelik gerektiren bi siteye upload edip dosyalarınızı korumanız.

Merhabalar bu konuda dosyalarınızı yedeklerken dikkat etmeniz gereken bazı şeyleri söyliyeceğim

örneğin bi oyununuz var misal

asro adam gider google asro dosya.tc a sro dosya.co asro dosyaupload yazar

Cidden ben sro ismini yazıp en düşük boyutlu dosyaları indirip denerim genelde düşük boyutlu olanlar db veya programdır bu sayede bir sürü program ve dbye ulaşabilirsiniz

eğer bu sitelerden birine upload ettiyseniz google arşive aldığından dolayı direk silmediyseniz gider dosyanız

o yüzden mega.nz gibi sitelere üyeliğinizi girip dosyalarınızı öyle yedekleyiniz

misal googlede

ne yazarsanız arşivlenmiştir örnek verelim yazı örnektir bir sürü örneği vardır

Misal Alttaki Eregion Online sv sahibi sanırsam 2020-02-23 02:24:50 tarihinde yedeklemiş dosyayı

1583952513860.png

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,089
Ödül Puanları
113
Örnek Misal sitedeki çar dbdeki çar

1583953118515.png

1583953145714.png

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Zaten sorun olanda log db hakancim log dbsiz o shardi editlemen maximum 40 dakika :).

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Sorun yok sonucta bu bir hata aksine bana da yazili bi eğitim oldu ekipteki insanları iyi secmem gerektigini öğretti :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.