Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Röportaj DragonBlade' i tanıyalım. Arşiv Babası! Röportaj No: #3

risesun97

not for money but for humanity
.
Alınan Beğeni
734
Ödül Puanları
93
#Arşivlerin Efendisi :D

Diğer forumdan tanıdığım, bu foruma gelmeme vesile olan, sevdiğim, yardımlaştığım, bugün ki çoğu dosyanın güncel kalmasını, kaybolup gitmemesini sağlayan @DragonBlade' e sordum o da cevapladı bakalım neler demiş...

? Merhaba @DragonBlade Bize kendinden bahseder misin ?

--> Merhaba Benim adim Muhammed 24 yaşındayım. Doğma büyüme İstanbul'da yaşıyorum. Memleketim Erzurum dadaşım mobilya döşemecisiyim. Forumda aktifliğim sağlık sorunlarım nedeniyle çok düştü. Hastalıklarim : Esansiyel Tremor , Huzursuz Bacak Sendromu, Depresyon, Unutkanlık. 1 yıldır ilaç tedavisi görüyorum esansiyel tremorun kesin bir tedavisi yok. En kısa sürede forumda daha aktif olup hit konularla karşınıza çıkmayı hedefliyorum.

? vSRO ile ilk nasıl tanıştın ? İlk günden bugüne vSRO'nun hayatına etki eden olumlu/olumsuz yönlerini anlatır mısın?

--> 2011 yılında aralık ayında VSRO oynamaya başladım.
Silkroad oynamaya 2009 yılında başlayan biri olarak VSRO daha kolay ve güzel olduğu için GSRO' ya nazaran VSRO 'ya başladım.

? Bir idolün, hayat felsefesini örnek aldığın biri var mı ?

--> GameGami şirketi adamlara helal olsun hayalimdeki her şeyi kendileri başardılar ve sorunsuz bir şekilde devam ediyorlar.

? Yapılmasından en çok rahatsız olduğun şey nedir ?

--> İnsanlara haddinden fazla değer verip ihanete uğramak...

? Hiç bir zaman affedemeyeceğin yanlış ?

--> İhanet.

? Hayatta asla yapmam dediğin şey nedir ?

--> Yalan söylemek.

? Boş zamanlarını nasıl değerlendirirsin ?

--> Genelde film izler veya telefonda Dragon Storm Fantasy oynarım.

? Çevrenden seni farklı kılan , belirgin bir özelliğin var mı ?

--> Doğruluk ve dürüstlük yalan söylememek.

? En çok yapmak isteyip yapamadığın şey ?

--> Yazılımcı olmak.

? Hayatının bir dönüm noktası oldu mu ?

--> Paramla rezil olmak. VSRO' da edit öğrenmeye sırf bu yüzden başladım kendi kendime her şeyi öğrendim...

? 10 yıl geriye dönme şansın olsaydı, neleri farklı yapardın ?

--> Hayalimdeki mesleği yapmak isterdim.

? Siteden kendine en az bir kişi olacak şekilde seçip kendine göre yorumlar mısın ?

-->

@Spare = Miraç tanıdığım en dürüst ve güvenilir bir dost.
@risesun97 = Mahsun çok sevdiğim değer verdiğim dostum kardeşimdir.

? Silkroad Online ile nasıl ve kaç yılında tanıştın ?

--> 2009 yılında internet kafelerde gördüm ve oynamaya başladım.

? GSRO hakkında olumlu/olumsuz görüşlerini bizimle paylaşır mısın ?

--> Silk fiyatları aşırı pahalı ve kendilerini hiç geliştirmediler, İslam ırkını hala beklemekteyiz...

? vSRO Private Server sektörünün son durumu için neler söylemek istersin, sence bu illegal sektörün sonu gelecek mi ?

--> Gelmez GameGami' ninde pek bir şey yapacağını zannetmiyorum.

? Daha önce hiç illegal sunucu açmayı denedin mi? Açmış isen başarılı olabildin mi? Kaç hafta sürdü ?

--> İlk projem siyah sancak online idi oda yaklaşık 4, 5 ay sürdü zarar etmedim ama karda etmedim.

? Silkroad Online' da yapmaktan en çok keyif aldığın şey nedir ?

--> PvP yapmak Unique kesmek.

? İlk kestiğin Unique'yi hatırlıyor musun ?

--> Tiger Girl.

? Türk şirketi olan GameGami'nin, Güney Kore şirketi olan Joymax ile yaptığı anlaşma sonucu lisansını aldığı TRSRO'nun seyri için neler söylemek istersin? Sence maksimum kaç sunucu daha açılacak?

--> Gayet güzel ve yerinde bir karar alıp lisansı aldılar ve gayet de başarılı bir şekilde sunucularını devam ettiriyorlar. GSRO' dan daha çok sunucu açacaklarını düşünüyorum.

? Son olarak bize söylemek istediğin bir şey var mı?

--> Şuan için yok teşekkür ederim...

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
#Arşivlerin Efendisi :D

Diğer forumdan tanıdığım, bu foruma gelmeme vesile olan, sevdiğim, yardımlaştığım, bugün ki çoğu dosyanın güncel kalmasını, kaybolup gitmemesini sağlayan @DragonBlade' e sordum o da cevapladı bakalım neler demiş...

? Merhaba @DragonBlade Bize kendinden bahseder misin ?

--> Merhaba Benim adim Muhammed 24 yaşındayım. Doğma büyüme İstanbul'da yaşıyorum. Memleketim Erzurum dadaşım mobilya döşemecisiyim. Forumda aktifliğim sağlık sorunlarım nedeniyle çok düştü. Hastalıklarim : Esansiyel Tremor , Huzursuz Bacak Sendromu, Depresyon, Unutkanlık. 1 yıldır ilaç tedavisi görüyorum esansiyel tremorun kesin bir tedavisi yok. En kısa sürede forumda daha aktif olup hit konularla karşınıza çıkmayı hedefliyorum.

? vSRO ile ilk nasıl tanıştın ? İlk günden bugüne vSRO'nun hayatına etki eden olumlu/olumsuz yönlerini anlatır mısın?

--> 2011 yılında aralık ayında VSRO oynamaya başladım.
Silkroad oynamaya 2009 yılında başlayan biri olarak VSRO daha kolay ve güzel olduğu için GSRO' ya nazaran VSRO 'ya başladım.

? Bir idolün, hayat felsefesini örnek aldığın biri var mı ?

--> GameGami şirketi adamlara helal olsun hayalimdeki her şeyi kendileri başardılar ve sorunsuz bir şekilde devam ediyorlar.

? Yapılmasından en çok rahatsız olduğun şey nedir ?

--> İnsanlara haddinden fazla değer verip ihanete uğramak...

? Hiç bir zaman affedemeyeceğin yanlış ?

--> İhanet.

? Hayatta asla yapmam dediğin şey nedir ?

--> Yalan söylemek.

? Boş zamanlarını nasıl değerlendirirsin ?

--> Genelde film izler veya telefonda Dragon Storm Fantasy oynarım.

? Çevrenden seni farklı kılan , belirgin bir özelliğin var mı ?

--> Doğruluk ve dürüstlük yalan söylememek.

? En çok yapmak isteyip yapamadığın şey ?

--> Yazılımcı olmak.

? Hayatının bir dönüm noktası oldu mu ?

--> Paramla rezil olmak. VSRO' da edit öğrenmeye sırf bu yüzden başladım kendi kendime her şeyi öğrendim...

? 10 yıl geriye dönme şansın olsaydı, neleri farklı yapardın ?

--> Hayalimdeki mesleği yapmak isterdim.

? Siteden kendine en az bir kişi olacak şekilde seçip kendine göre yorumlar mısın ?

-->

@Spare = Miraç tanıdığım en dürüst ve güvenilir bir dost.
@risesun97 = Mahsun çok sevdiğim değer verdiğim dostum kardeşimdir.

? Silkroad Online ile nasıl ve kaç yılında tanıştın ?

--> 2009 yılında internet kafelerde gördüm ve oynamaya başladım.

? GSRO hakkında olumlu/olumsuz görüşlerini bizimle paylaşır mısın ?

--> Silk fiyatları aşırı pahalı ve kendilerini hiç geliştirmediler, İslam ırkını hala beklemekteyiz...

? vSRO Private Server sektörünün son durumu için neler söylemek istersin, sence bu illegal sektörün sonu gelecek mi ?

--> Gelmez GameGami' ninde pek bir şey yapacağını zannetmiyorum.

? Daha önce hiç illegal sunucu açmayı denedin mi? Açmış isen başarılı olabildin mi? Kaç hafta sürdü ?

--> İlk projem siyah sancak online idi oda yaklaşık 4, 5 ay sürdü zarar etmedim ama karda etmedim.

? Silkroad Online' da yapmaktan en çok keyif aldığın şey nedir ?

--> PvP yapmak Unique kesmek.

? İlk kestiğin Unique'yi hatırlıyor musun ?

--> Tiger Girl.

? Türk şirketi olan GameGami'nin, Güney Kore şirketi olan Joymax ile yaptığı anlaşma sonucu lisansını aldığı TRSRO'nun seyri için neler söylemek istersin? Sence maksimum kaç sunucu daha açılacak?

--> Gayet güzel ve yerinde bir karar alıp lisansı aldılar ve gayet de başarılı bir şekilde sunucularını devam ettiriyorlar. GSRO' dan daha çok sunucu açacaklarını düşünüyorum.

? Son olarak bize söylemek istediğin bir şey var mı?

--> Şuan için yok teşekkür ederim...
@risesun97 hakikatten sen bu işin adamıymışsın. :) Sorularda vSRO ile nasıl tanıştın kısmını vSRO.ORG ile nasıl tanıştın yapalım mı? Benim oradaki amacım forum ile nasıl tanıştıklarıydı. :D

@DragonBlade kırık linkleri bile takip ediyor bu adam. :D Bildiri gönderiyor. Foruma katkısı kesinlikle tartışılmaz, bizim için gizli kahramanlardan birisi. Sağlık sorunlarını biran evvel çözüp, eski günlerde ki gibi aktif bir şekilde dönüşünü sabırsızlıkla bekliyorum. :)

Çok tatlı bir röportaj daha, devamını bekliyoruz. ❤️

Alınan Beğeni
570
Ödül Puanları
93
Tese
Oncelikle Gecmis olsun dilerim @DragonBlade i aramizda gormekten kivanc duyariz
Teşekkür ederim
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Teşekkür ederim
Gece 5 buçukta röportaj okumak gibisi yok @risesun97 teşekkür ederiz <3

@DragonBlade Tekrar çok geçmiş olsun hocam :( Sizi biraz daha tanıyabilmek çok güzel 🌹

Teşekkür ederim
Gece 5 buçukta röportaj okumak gibisi yok @risesun97 teşekkür ederiz <3

@DragonBlade Tekrar çok geçmiş olsun hocam :( Sizi biraz daha tanıyabilmek çok güzel 🌹
@risesun97 hakikatten sen bu işin adamıymışsın. :) Sorularda vSRO ile nasıl tanıştın kısmını vSRO.ORG ile nasıl tanıştın yapalım mı? Benim oradaki amacım forum ile nasıl tanıştıklarıydı. :D

@DragonBlade kırık linkleri bile takip ediyor bu adam. :D Bildiri gönderiyor. Foruma katkısı kesinlikle tartışılmaz, bizim için gizli kahramanlardan birisi. Sağlık sorunlarını biran evvel çözüp, eski günlerde ki gibi aktif bir şekilde dönüşünü sabırsızlıkla bekliyorum. :)

En kisa surede forumda efsane konular gelicek 🤗

Foruma özel 120 cap 0 bugsuz db geliyor...

alikvp

Alikvp
.
.
Alınan Beğeni
170
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Tese

Teşekkür ederim

Teşekkür ederim

Teşekkür ederim

Foruma özel 120 cap 0 bugsuz db geliyor...

Bekliyoruz :D

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.