Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Dump dosyası ASSERT("Parsing Error - Wrong Type !!!"),

Gauss

.
Alınan Beğeni
49
Ödül Puanları
28
Arkadaşlar selam beynim durdu valla Dump dosyasındaki hata budur. Fikri olan var mı?
[ 3.833000] ASSERT("Parsing Error - Wrong Type !!!"), 71, D:\vss-od\Silkroad\Client\client\GameWorldData.cpp

Ü

Üye silindi 3096

Arkadaşlar selam beynim durdu valla Dump dosyasındaki hata budur. Fikri olan var mı?
[ 3.833000] ASSERT("Parsing Error - Wrong Type !!!"), 71, D:\vss-od\Silkroad\Client\client\GameWorldData.cpp
Herhangi bi txt adı yazmıyor mu genelde txtlerin en üstünde
Örnek olarak vereyim
Bazı txtlere gir üstte tablo adı olur altta sıralaması olur sen gidip başka sro txt atarsan çalışmaz mesela

vsroda
Service codename bilmemne diye sıralanıyor
Ecsroda service bilmemne codename diye sıralanıyor 😂 örnek biraz değişik oldu genel olarak txtlerin en üst kısmında bazı değerler var gidip başka sro txt atarsan sıkıntı olabilir

yaptığın işlemi bilmiyorum sadece yazmak geldi içimden yazdım dediğimi anlatabildim mi emin değilim evde olsam. Resimle anlatırdım işteyim ☹️

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,385
Ödül Puanları
113
En son yaptığın işlem nedir?
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Geri dönüş yapmazsan konunu çöpe taşıyıp uyarı vereceğim! Görüp tınlamıyorsun!

Oyla 0

Gauss

.
Alınan Beğeni
49
Ödül Puanları
28
Görmedim dostum. DBToMedia world config dosyasını hatalı çıkarıyor elimle yazdığımda problem yok ancak dbtomedia'dan çekersem hata veriyor

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,385
Ödül Puanları
113
Görmedim dostum. DBToMedia world config dosyasını hatalı çıkarıyor elimle yazdığımda problem yok ancak dbtomedia'dan çekersem hata veriyor
_RefGameWorldConfig tablosunu çekip patch attıgındamı? Tabloyu bir kontrol et oynama yaptıysan yanlış birşeyler olmuş olabilir.

Oyla 0

Gauss

.
Alınan Beğeni
49
Ödül Puanları
28
Tabloda hata olsa gs map ve worldlerin configlerini yüklerlen kalır açılmaz diye düşünüyorum. Muhtemelen çok dungeon eklediğim için kafası karışıyor. Başımada daha önce bu hata gelmemişti. Ama elle yazmak çözüyor problemi

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,385
Ödül Puanları
113
Tabloda hata olsa gs map ve worldlerin configlerini yüklerlen kalır açılmaz diye düşünüyorum. Muhtemelen çok dungeon eklediğim için kafası karışıyor. Başımada daha önce bu hata gelmemişti. Ama elle yazmak çözüyor problemi
Sorunun çözüldümü?

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.