Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü dump dosyası hatası çözümleyebilcek varmı

Alınan Beğeni
112
Ödül Puanları
43
LİNK :

Oyunda karakter seçip start butonuna bastıgımız zaman client kapanıyor.

Honor scroll ekleme ile ilgili çalışma yaparken bununla karşılaştık çözümünü bilen varsa yardımcı olalbirmi

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
DBtoMedia kullandıysanız enc dosyalarını patchlemeyin. Honor scrollarla alakalı bir hata göremedim.

Son düzenleme:
Oyla 0
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
@Spare reis senin paylaştığın legend honoru ekledik fakat id çakışması vs yok game server sorunsuz açılıyor oyuna id pw yazıyoruz karekterin seçiyoruz start diyince anında dc veriyor

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
DBToMedia kullandınız mı sorusuna cevap alamadım?

Oyla 0

Secdet

.
Alınan Beğeni
410
Ödül Puanları
63
Dbtomedia lik bi sorun degil gibi gözüküyor çünkü oyle olsa launcherdan start dedigi gibi yerdi karakter ekraninda degil.
Sorunun cevabina gelirsek inceliyorum

Oyla 0

Spare

Machine Man
.
Alınan Beğeni
3,686
Ödül Puanları
605
SMC'den patch atmışsınızdır tamam, mediaya geçecek kısımları doğru geçirdiğinize emin misiniz?
DBToMedia programı ile bir çıkartıp atın bakalım o zaman ne olacak. Yedeklerinizi mutlaka alın.

Oyla 0
Alınan Beğeni
64
Ödül Puanları
28
SMC'den patch atmışsınızdır tamam, mediaya geçecek kısımları doğru geçirdiğinize emin misiniz?
DBToMedia programı ile bir çıkartıp atın bakalım o zaman ne olacak. Yedeklerinizi mutlaka alın.

dbo media pc de bi türlü çalıştıramadım reis bütün bilgileri giriyorum hata veriyor

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.