Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Dump Sorunu...

Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Selam arkadaşlar aynı konu var ama 2 farklı cevap gördüğüm için tekrar konu açayım dedim zaten açmadın mı kimsenin yardım etmeye niyeti yok :D Bakalım şimdi olucak mı ??

çar level atladıktan sonra oyun crash oluyor 100lvl ve sonra için tespit ettim hatta aşağıda....

[16243.685000] Terminate Program
[16243.685000] <Window De-Activate>

Şimdiden teşekkürler....

RelaysGG

vSro Basic Edit - Web Tasarım - Css&html&php
.
Alınan Beğeni
120
Ödül Puanları
43
Selam arkadaşlar aynı konu var ama 2 farklı cevap gördüğüm için tekrar konu açayım dedim zaten açmadın mı kimsenin yardım etmeye niyeti yok :D Bakalım şimdi olucak mı ??

çar level atladıktan sonra oyun crash oluyor 100lvl ve sonra için tespit ettim hatta aşağıda....

Şimdiden teşekkürler....
Bu hatayı sanki daha önce biryerde görmüştüm.
Sanıyorum ki işlemlerini dbtomedia ile yaptın. Bundan dolayı hata almış olabilirsin.
Sanırım skilldataencxxx txt'lerinde sıkıntı olunca oluyordu. Onları tekrar düzenlersen veya eski halini yine yüklersen sorun çözülebilir. Bi deneyebilirsin.

Oyla 0

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,748
Ödül Puanları
93

Şimdiden teşekkürler....
konuya dump kontrol edeyim

Oyla 0
Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
DUMP GÖNDERDİM HATA YOK DEDİ KARDEŞ SONUÇ KONU ÇÖZÜLEMEDİ

Oyla 0

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,748
Ödül Puanları
93
Dumpda herhangi bir sorun görünmüyor isterseniz dump'ı konuya ekleyin diğer arkadaşlarda baksın.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.