Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Dungeon Taşı Hk.

Alınan Beğeni
2
Ödül Puanları
8
Arkadaşlar merhaba, konuları baya taradım ama bununla ilgili birşey bulamadım bilen biri yardımcı olursa eğer sevinirim.
Şöyle bir sorunla karşı karşıyayım 2 adet dungeon yaptım triggerler vs sorunsuz herşey çalışıyor fakat. Bu 2 dungeon taşının birbirinden bağımsız çalışmasını istiyorum örneğin party dungeona girdikten sonra solo dungeon taşını açamıyorum çünkü birbirine bağlı çalışıyor taşlar. Bunu nasıl çözebilirim taşları birbirinden nasıl ayırabilirim?

Xena

.
Alınan Beğeni
1,134
Ödül Puanları
93
Arkadaşlar merhaba, konuları baya taradım ama bununla ilgili birşey bulamadım bilen biri yardımcı olursa eğer sevinirim.
Şöyle bir sorunla karşı karşıyayım 2 adet dungeon yaptım triggerler vs sorunsuz herşey çalışıyor fakat. Bu 2 dungeon taşının birbirinden bağımsız çalışmasını istiyorum örneğin party dungeona girdikten sonra solo dungeon taşını açamıyorum çünkü birbirine bağlı çalışıyor taşlar. Bunu nasıl çözebilirim taşları birbirinden nasıl ayırabilirim?
Item tablosunda aynı type idleri kullandığı için Timedjob tablosuna o taşın verileri işleniyor ve 1 taş açabiliyoruz. Daha önce denedim ama togui taşı ile diğer fgw taşlarını karşılaştır dene belki çözümü olur.

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,466
Ödül Puanları
113
Her dungeon için ayrı bir FGW taşı eklemelisin hanamide görmüştüm commondakı aynı tası kulanırsan hep aynı sure ıle karsılasırsın

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.