Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü DW Cave job ile giriş

Alınan Beğeni
431
Ödül Puanları
63
herkese selamlar arkadaşlar bilgisi olan kişilerden açıklamasını rica ediyorum, dw cave'ye giriş ayarlarını düzeltip sadece job takılıyken girilmesini istiyorum nasıl yapabilirim yardımcı olursanız çok sevinirim

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,759
Ödül Puanları
213
_RefTeleLink'te JobCave için olan satırı inceleyin, hatrımda değer job gereksinimi için 60 olarak kalmış.. O kısmı dw cave için de aynı şekilde düzenleyin.
GameWorld_Config üzerinde de giriş levelini ayrıca ayarlamanız gerekebilir (DW CAVE'i dungeon olarak kapsıyordur diye düşünüyorum.)

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,759
Ödül Puanları
213
Bahsettiğim 60 RefTeleport tablosunda pardon.
1649247923650.png

RefTeleLink'te ki Restrict1 ve 2 kısmını açıklayayım.
1649247749090.png
Restrict1 kısmına 1 yazarsanız char levele göre sınırlama açılır.. sağındaki Data1_1 kısmı ise teleport için istenen en düşük level.. Data1_2 ise max lv. Görsele aldanmayın ben 19 olarak ayarlamışım bi teleportu.
Restrict 2 kısmı ise pet kısmı.. 2 yazarsanız kervan peti ile geçilemez. Pet açılmamışsa jobla geçilebilir.
Uzun zamandır job sınırlaması ile uğraşmadığımdan dolayı bakmadan cevap verince yanlış yönlendirmiş oldum.
Umarım bu şekilde olur hatırladığım durum bu.

Oyla 0
Alınan Beğeni
431
Ödül Puanları
63
anlatımın için teşekkür ederim, fakat refteleport tablosunda Dowhang cave'nin codename128 satırında ismi nedir burda dw cave ile ilgili bir yazı göremiyorum

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,759
Ödül Puanları
213
60 kısmı world ID olabilir, joba göre 60 diye düşünüyorum. GenWorl diyor direkt olarak world ID değil.. 60 la deneyin bi.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

anlatımın için teşekkür ederim, fakat refteleport tablosunda Dowhang cave'nin codename128 satırında ismi nedir burda dw cave ile ilgili bir yazı göremiyorum
DH olarak geçebilir pc başından ayrıldım dönünce bakabilirim.

Oyla 0
Alınan Beğeni
431
Ödül Puanları
63
DUNGEON_DH var dediğine göre büyük ihtimal o başka dw cave ile ilgili hiçbirşey yok denedim 60 yaptım, reverse ile dw cave ye gidince alex job giriş kapısına götürdü normal teleportlada direk giriş yaptı

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,759
Ödül Puanları
213
_RefGame_World_Config'de Donwhang stone cave yoksa biri bilmemneypvpers sitesinde şu tablolara ekleyin demiş.
_RefGame_World
_RefGame_World_Config
Bilgi olarak ekliyim buraya

Oyla 0
Alınan Beğeni
431
Ödül Puanları
63
@DragonSlayer oraya bakmıştım burada konu açmadan önce ama nasıl yapacağımı anlamadım, eğer sen anlıyorsan müsait oldugun zaman pc'ye bağlanıp deneyebilirmisin

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,759
Ödül Puanları
213
@DragonSlayer oraya bakmıştım burada konu açmadan önce ama nasıl yapacağımı anlamadım, eğer sen anlıyorsan müsait oldugun zaman pc'ye bağlanıp deneyebilirmisin
Bir kere yapmış içeri fgwdeki uniqueleri koymuştum, aklımda kalanları paylaştım. Zamanım şu an el vermiyor maalesef.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.