Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

ecSRO Paylaşım Ecsro Client, Db, Files 2020

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,859
Ödül Puanları
213
Geçmişte açılmış bir yabancı serverda ecsro'yu deneyimlemiştim. Gayet güzel haz vermişti.
Öğrenmek istediğim kısımlar şöyle;
1- Kurulum ve editler vsro dosyaları ile aynı mı ?
2- SQL sürümü kaç istiyor ?
3- Mevcut bir guard var mı ?

Bu arada en önemli kısım ise; paylaşım için teşekkürler :)

Alınan Beğeni
27
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
DarkSlayer paylaşılan dbyi kurup denediniz mi acaba?
bi ara ecsro db client denemiştim ama özellikleri çok kısıtlıydı ve hatalarıda vardı düzeltemediğim için bırakmıştım :(
kurulum vsro gibiydi ona bakarak yapmıştım ama hataları vardı fortress war olmaması çok kötüydü

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,859
Ödül Puanları
213
DarkSlayer paylaşılan dbyi kurup denediniz mi acaba?
bi ara ecsro db client denemiştim ama özellikleri çok kısıtlıydı ve hatalarıda vardı düzeltemediğim için bırakmıştım :(
kurulum vsro gibiydi ona bakarak yapmıştım ama hataları vardı fortress war olmaması çok kötüydü
Konuyu biraz önce okuyup mesaj yazdım. Akşam üzeri indirip denemeyi düşünüyorum ama insan bilgisi olmadığı bir konuda tereddüt ediyor. Yani otopot sorunu haliyle botlar sayesinde çözülebilir diyelim ama kale savaşı olmaması cidden düşündürücü. Bakalım, bu sorular kafamı meşgul ede dursun akşam karar veririm. Guard büyük sıkıntı tabi.

Alınan Beğeni
303
Ödül Puanları
43
Konuyu biraz önce okuyup mesaj yazdım. Akşam üzeri indirip denemeyi düşünüyorum ama insan bilgisi olmadığı bir konuda tereddüt ediyor. Yani otopot sorunu haliyle botlar sayesinde çözülebilir diyelim ama kale savaşı olmaması cidden düşündürücü. Bakalım, bu sorular kafamı meşgul ede dursun akşam karar veririm. Guard büyük sıkıntı tabi.
Kurulum Vsro ile aynı oyunda sorun olursa buradan dıle getırın elımden geldıgınce yapabılecegım bırsey ise duzeltip size upload yapabılırım.Evet fortres war malesef yok .Guard için bildiğim kadarıyla PHpot destekliyor .Oto pot malesef yok yukarıda da belırtıgım gıbı aslında assembly dılıne hakım olan bırının sadece yenı bir komut olusturması belki 30 dk sını alacaktır otomatık sistemi için fakat kimse Ecsro ile ugrasmadığı için üzerine düşülmüyor.Yakın zamanda Ecsro için birşeyler yapmaya başlayacagım kodlama ögrenmeye başladım kendimi geliştirip birşey çıkarabilirim ılerleyen zamanlarda umarım

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
arkadaşlar merhabalar isro nun 1.027 clienti ile ecsro files denedim geçen yıllarda birisi yapmıştı ve bu client de oto pot ekli sro_cliet ile db uyuşmazlıgı var bunu nasıl çözebiliriz karakter oluşturuluyor fakat start deyince client crash oluyor

Ekli dosyalar

• SRO[2020-04-02 12-36-28]_22.jpg
    SRO[2020-04-02 12-36-28]_22.jpg
    118.2 KB · Görüntüleme: 75
Ü

Üye silindi 3096

arkadaşlar merhabalar isro nun 1.027 clienti ile ecsro files denedim geçen yıllarda birisi yapmıştı ve bu client de oto pot ekli sro_cliet ile db uyuşmazlıgı var bunu nasıl çözebiliriz karakter oluşturuluyor fakat start deyince client crash oluyor
skillerden kaynaklanabilir . veya karakterin üzerindeki başlangıç itemleri ne veriyorsan

Alınan Beğeni
303
Ödül Puanları
43
Verdiğim linkte mı crash oluyor eger verdıgım dosyalardan dolayı ise dosyaları degıstırebılırım

Alınan Beğeni
303
Ödül Puanları
43
Auto Pot olayından bılgım yok eger boyle bir şey varsa paylaşırsanız çok sevinirim

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Auto Pot olayından bılgım yok eger boyle bir şey varsa paylaşırsanız çok sevinirim
bu isro nun clienti hocam senin verdigin degil bu client de oto pot ekli fakat sro_client ve db uyuşmazlık var çözebilirsen client link verebilirim daha önce birisi yapmıştı da nasıl yaptı bilmiyorum artık

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.