Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

ecSRO Paylaşım Ecsro Client, Db, Files 2020

Alınan Beğeni
295
Ödül Puanları
43
bu isro nun clienti hocam senin verdigin degil bu client de oto pot ekli fakat sro_client ve db uyuşmazlık var çözebilirsen client link verebilirim daha önce birisi yapmıştı da nasıl yaptı bilmiyorum artık
o otopot olayını ben denedım resim olarak gorunuyor olabılır ama işlevi yok ben ekledim yani onu client crashtan kastınız nedir tam olarak oyuna gırıs yapamıyor musunuz

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
o otopot olayını ben denedım resim olarak gorunuyor olabılır ama işlevi yok ben ekledim yani onu client crashtan kastınız nedir tam olarak oyuna gırıs yapamıyor musunuz
ben bu client ile oyuna girmeye çalışıyorum bende ecsro nun orjinal clienti var zaten onunla giriliyor bu isro clienti

Alınan Beğeni
295
Ödül Puanları
43
char seçme ekranında char seçince client crash oluyor
ben size yenı clienti vereyim 1 kaç saate upload yaparım onu deneyin clientler karışmıs olabilir.Siz o clientin linkini paylaşırmısınız bi bakayım elimden gelirse olabilir.

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
ben size yenı clienti vereyim 1 kaç saate upload yaparım onu deneyin clientler karışmıs olabilir.Siz o clientin linkini paylaşırmısınız bi bakayım elimden gelirse olabilir.
hocam client paylaşmana gerek yok bende zaten var orjinal ecsro nun setuplu clienti ama bunu paylaşayım girmeyi başabilirsen bizede söylersin

Alınan Beğeni
15
Ödül Puanları
8
Hocam sizce hatayı portlarda mı yapıtorum yada ip yi mi yanlış yapıyorum çünkü sizin verdiginiz programla ip'mi dönüştürdüm PrivelegendIP ye yapıştırdım ama 2 tarafa mı yapıstırmamız gerek yoksa ne yapmalıyız hata olarak da bu gordugunuz hataları alıyorum yardımcı olursanız simdiden cok teşekkürler.

Ekli dosyalar

• afafa.PNG
    afafa.PNG
    57.4 KB · Görüntüleme: 38
  • afaffaf.PNG
    afaffaf.PNG
    44 KB · Görüntüleme: 35
  • daasdadsasddasads.PNG
    daasdadsasddasads.PNG
    66.4 KB · Görüntüleme: 32
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    10.2 KB · Görüntüleme: 37
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.