Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
Herkese merhaba elimdeki ecsro proxy guardını sizinle paylaşıyorum. guardda herhangi bir sıkıntı yoktur.
Açıklama satırlarını açıp derleme YAPMAYIN. Sorun yaşayan arkadaşlar konu altına yaşadığı sorunu belirtirse yardımcı olabilirim. İyi forumlar herkese.
English_button_2.png
Hello everyone, I am sharing with you the ecsro proxy protection I have. there's nothing wrong with the guard.
Do not open and compile the description lines. I can help if friends who are having problems indicate the problem they are having under the topic. Good forums for everyone.

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
Merhaba.Paylaşım için teşekkürler hocam.Altyapısını biliyor musunuz acaba?
Tam olarak inceleyemedim ama derlemesiz ve satırları açılmadığında rarlı şekilde çalışıyor kod bilgisi olan kişi gerekli satırları açıp gerekli method ve fonksionları eklerse diğer yerlerinde sorunsuz çalışacağını söyleyebilirim.

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,079
Ödül Puanları
113
BRQscab.png
unknown.png
unknown.png
unknown.png
unknown.png

RUIX

.
.
Alınan Beğeni
193
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
You filter gui to vsro ?

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93

RUIX

.
.
Alınan Beğeni
193
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
this isn't for the vsro man.
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

it works without problems, you can try it and specify the problem you are having here.
know if you have filter gui share to all ?

ZaKuRa

SRO Developer ' Pk2 Editor ' Designer'
.
Alınan Beğeni
719
Ödül Puanları
93
thanks for sharing it, I think that over time we will return to what is really old school for me, it is nice, hopefully in the future it can be developed and implemented a UI for these files!

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.