Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,107
Ödül Puanları
303
Siz napmaya çalışıyonuz kestiremedim.
EC için Guard mı yapıyonuz? :D

Ü

Üye silindi 3096

Siz napmaya çalışıyonuz kestiremedim.
EC için Guard mı yapıyonuz? :D
tam tersi c # bilmediklerinden veya kaynak olmadığından t butonunu geri getirmek için eski isro sro_clienti kullanmaya çalışıyorlar

bu kadar uğraşacağınıza adamı uğraştıracağınıza @paradise1992 söyleseniz x64dbg sro_client.exe patch dosyası verir t butonu aktif olur :D

adamı unpack ettirdiniz kaç saattir uğraştırıyorsunuz :D

kısaca ecsroda çoğu serverde

!hp 80
!mp 70
!pill on
!autozerk

gibi özellikler var c# kaynak yok diye veya hazır source veya kullanabilcekleri bi guard yok diye bu özellikleri sağlayan ücretsiz onlarda eski sro_clientlerde var diye kullanmak istiyorlar

@paradise1992 t butonunu aktif edip verirmisin müsaitsen ecsro sro_client versinler :D

7875878e30a2dcb966c095a7e997eb9d.gif

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
tam tersi c # bilmediklerinden veya kaynak olmadığından t butonunu geri getirmek için eski isro sro_clienti kullanmaya çalışıyorlar

bu kadar uğraşacağınıza adamı uğraştıracağınıza @paradise1992 söyleseniz x64dbg sro_client.exe patch dosyası verir t butonu aktif olur :D

!hp 80
!mp 70
!pill on
!autozerk

gibi özellikler var c# kaynak yok diye veya hazır source veya kullanabilcekleri bi guard yok diye bu özellikleri sağlayan ücretsiz onlarda eski sro_clientlerde var diye kullanmak istiyorlar

@paradise1992 t butonunu aktif edip verirmisin müsaitsen ecsro sro_client versinler :D

Gif bana ait, prim yapma 😂😂

Q

quantizz

!hp 80
!mp 70
!pill on
!autozerk

o gifteki UI ecsro ya mı ait sence ?_?

nxwile

.
Alınan Beğeni
40
Ödül Puanları
28
teşekkürler güzel anlatım için

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.