Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
(Konu xxx sitesinden alıntıdır.)

Ollydbg üzerinden GameGuard.des isimli isronun eski versionu olan clientini kullandığımızda hata ile karşılıyoruz.
Aşşağıdaki adımları takip ederek gameguard.desi kaldırıyoruz.

Sorunlarla karşılaşan arkadaşlar konu altına karşılaştığı sorunları resimli bir şekilde belirtirse yardımcı olmaya çalışırım :)

Şimdilik iyi forumlar herkese.

Download linki @EfsaneSro Aracılığı ile eklenmiştir Resimde kullanılan

Grup 1.png

Alınan Beğeni
124
Ödül Puanları
43
Birkaç konu önce olayı araştırıp kısa bir süre sonra detaylı bir şekilde anlatmak. Oldukça temiz bir anlatım olmuş, teşekkürler.

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
.
Alınan Beğeni
6,108
Ödül Puanları
303
Hayatımda sevmediğim şeylerden biride odbg mevzusu, lanet. :D

Paylaşım için teşekkürler, eline emeğine sağlık.

Alınan Beğeni
34
Ödül Puanları
28
Paylasim icin tsk csro-r farkli bir client bulmustum ondada ayni sorun vardi oldbg ile iptal etmeme ragmen client takili kaliyordu şayet her yapildiysa hakanin dedigibi temizlenmis sro_client goruntusunu bende isterim

paradise1992

Developer
Alınan Beğeni
522
Ödül Puanları
93
SRO_Clienti paylaşırsanız bir kontrol edebiliriz. Bir de o SRO_Client File ile uyumlu olması lazım. Paketler sorun çıkartabilir. Örneğin. BR80 Clienti ile BR100 Files arasında uyumsuzluk gibi

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
Bunu joymaxın yaptıgını düşünmüyorum ben baya bir araştırma yaptım bunu nProject tarafından geliştirililip "MSTAR"la aynı koruma sistemine sahip bir özellik yapılmış neye yaradağı hakkında şu bilgileri buldum hack algılama saldırı vb gibi şeyler için yapılmış

İkincisi bunu program üzerinden bypass haline getirmişler varolan programlar üzerinden acaba "SRO_CLİENT"TE aynı işlemleri uygulasak olurmu?

Örnek GameGuard.des bypass video

Alınan Beğeni
295
Ödül Puanları
43
SRO_Clienti paylaşırsanız bir kontrol edebiliriz. Bir de o SRO_Client File ile uyumlu olması lazım. Paketler sorun çıkartabilir. Örneğin. BR80 Clienti ile BR100 Files arasında uyumsuzluk gibi
Dün çok uğraştık yarım yamalak kaldırdık ama tam kaldırılmış değil kaldirabilen olursa ecsro files ile uyumlu olabilir fikri veren @okan4627 daha once blacrogue filrsi uyumlu hale getiren @TheRock2007 vardı epvpde indizer adlı şahıs kaldırmış

Ü

Üye silindi 3096

Bununla bulacaksınız D:

ordaki 72 64 ' ü 72 32 yapcaksınız :D
kullandığınız ollydbg sürüm yanlış o yüzden bulamazsınız :D

1589711191903.png

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
Konu güncel.

Konuya güncel Ollydbg sürümü eklenmiştir diğer sürümlerde aramayınız. Sonuçlar cıkmayacaktır :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.