Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Ecsro Herhangi Birşey Ekleme

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
Merhaba arkadaşlar herşey sorunsuz bir şekilde çalışıyor fakat dbye bir şey eklemeye kalktığımda satır hatası veriyor vsroyla ecsro satırları farklı olduğu için oyuna birşey ekleyemiyorum bunları neye göre ayarlicaz mesela vsronun refobjcommon satırı 58 ecsronunki 54 satır fazla olan kısımlar Reqlevel3, Reqlevel4, ReqlevelType3, Reqleveltype4, kısımları fazla mesela ben bunları select al rowsdan vsroya göre duzenlendigimde ekleyebilirim bu kez sorun media'a kalıyor örneğin ftw ekledim dbde herşeyi sorunsuz bir şekilde yapıyorum Media kısımları eksik olduğu için client crash oluyor bunun hakkında çözümü olan varsa yardımcı olabilir mi eklemeleri nasıl neye göre yapacağız.

Son düzenleme:

hsyntrn

.
.
Alınan Beğeni
61
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
ne eklemek istiyorsunuz ?
ona göre size verebileceğim şeyler olabilir yada fikir yürütebiliriz ?

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
ne eklemek istiyorsunuz ?
ona göre size verebileceğim şeyler olabilir yada fikir yürütebiliriz ?
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Ftw ekli fakat bunların npcleri yok o npcleri eklemek istiyorum ve pet vb gibi şeyler eklemek istiyorum ama vsrodan bağımsız söylediklerim yani ecsro clientinde sadece itemdata.txt - skilldata.txt - gibileri var ve bunlarda benim kafamı karistiriyor mantığını bilsem eklemeler yapacağım.

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
Ecsro'da stat problemini nasıl çözdünüz? Ben bulduğum prosedür kodlarını eklememe rağmen halen daha karakter yüklü exp aldığında stat pointler saçmalıyor

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
Ecsro'da stat problemini nasıl çözdünüz? Ben bulduğum prosedür kodlarını eklememe rağmen halen daha karakter yüklü exp aldığında stat pointler saçmalıyor
Öyle bir sorun yoktu bende iyice bir araştır temiz files bulursunuz.

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,750
Ödül Puanları
93
Herşeyi ile birlikte veriyorum eğer bir sorun yaşarsanız konuya yorumda bulunun yardımcı olayım.
>>>>>> -
>>>>>>>>> -
>>>>>>>>>>> -

Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim. Ftw ekli fakat bunların npcleri yok o npcleri eklemek istiyorum ve pet vb gibi şeyler eklemek istiyorum ama vsrodan bağımsız söylediklerim yani ecsro clientinde sadece itemdata.txt - skilldata.txt - gibileri var ve bunlarda benim kafamı karistiriyor mantığını bilsem eklemeler yapacağım.
Ftw fixli ve çalışıyor durumda mı ?

Alınan Beğeni
19
Ödül Puanları
8
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.