Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Ecsro için Guard

Alınan Beğeni
145
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
2 files arasindaki paket farkliliklari cok yoktur fikrimce lakin ecsroda fw yok. Yapacagin masraflar bosa cikabilir? Ha dersen ki cok butcem yok free srcli guardlarla deneme yapabilirsin ecsro icin
botlardan dolayi topluluk sadece vsro ya yogunlasti 9 senedir

Alınan Beğeni
294
Ödül Puanları
43
2 files arasindaki paket farkliliklari cok yoktur fikrimce lakin ecsroda fw yok. Yapacagin masraflar bosa cikabilir? Ha dersen ki cok butcem yok free srcli guardlarla deneme yapabilirsin ecsro icin
botlardan dolayi topluluk sadece vsro ya yogunlasti 9 senedir
Biliyorum fw olmadığını . yapabileceğn birşey mi

Alınan Beğeni
294
Ödül Puanları
43
Banada oyle geldi ne sorsam cevabını vermıyor ya bılmedıgınden yada biliyorda kımseye bısey soylemıyor.Değişik biri

Alınan Beğeni
294
Ödül Puanları
43
@Empire1453 görüştüm guard yapmıyormuş malesef dıger arkadaşlar ile gorusmedım kendılerıde etıketlediğine gore bişeyler soylemek ister diye dusunuyorum

sarkolata

.
Developer
Alınan Beğeni
787
Ödül Puanları
93
Ben de Guard yapmıyorum (zaten maxiguard dışı iş almıyorum). Maxiguard da vsro destekliyor sadece. İlerde belki csro-r desteği gelebilir ancak ecsro gelmez.

Bu arada tavsiye ister misin bilmem ama sanıldığından çok daha fazla bug var ecsro dosyalarında. Kullanmanı önermem.

Alınan Beğeni
294
Ödül Puanları
43
sarko güzel demişsinde içindeki 2005 oldu öldüremiyorum vsro ile ec yan yana gelınce tabıkıde ec oluyor amacım zaten piyasada tek olabilmek butun buglarını çözebilmek sen benden daha iyi bilirsin vsroda da o kadar cok bug yokmuydu sizler onu birer birer fixlemediniz mi.Yani bana şu diyebilirmisin fixlenirse iş görür mü

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,827
Ödül Puanları
113
@Parzival Guard hakkında baya bir konuşma dönmüş. Yaklaşık 3 aydır konu hakkında bir yorum olmadığından dolayı #ECSROÇözümlenenBaşlıklar bölümüne gönderiyorum konunuzu.

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.