Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü ECSRO Mastery Sro Client

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
S.a arkadaşlar bilgisayarımın rami düşük olduğundan (2gb) vsro çalıştıramadım, mecburen ecsroda çalışıyorum istediğim çoğı şeyi ayarladım sadece assigmentleri çözemedim skill mastery 300 görünüyor onu 210 a düşürmek istiyorum odbg porgramını karıştırdım fakat bişey anlamadım, sro clientimi ekledim, şunun mastery skill level limitini 210 yapabilir misiniz ya da tarif edin odbc deki kodunu yazın lütfen şimdiden teşekkürler.

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
dosyayı exe olarak yüklemişim şimdi farkettim sorun olmasın diye rarlı ekledim şimdi de

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
kaça düşecek bu cap ve mastery ?

MAstery 210 ve lv cap ?

Cap 70 Mastery 210 mu ?

Dragon

.
Alınan Beğeni
94
Ödül Puanları
28
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
1724
Client de worm mevcut.. acilen değiştirmenizi tavsiye ederim.
Ayrıca çoktan sisteminizde yerini aldığını düşünmekteyim.
,
Temiz olsaydı mastery ve cap ayarlarını yaparak upload edecektim.

Alınan Beğeni
8
Ödül Puanları
8
Ekli dosyayı görüntüle 1724
Client de worm mevcut.. acilen değiştirmenizi tavsiye ederim.
Ayrıca çoktan sisteminizde yerini aldığını düşünmekteyim.
,
Temiz olsaydı mastery ve cap ayarlarını yaparak upload edecektim.
Hocam anladım biraz araştırma yaptım da deneme yoluyla bu mastery totali etkileyen sr_gameserver dosyası görüntüsü 300 kalabilir 210 dan sonra uplanmasın istiyorum, cap ayarını db ve media.pk den ayarladım onda sorun yok sadece mastery de kaldım, gameserverimi direct rardan çıkardım bunun ayarını yapabilir misiniz

Ekli dosyalar

• SR_GameServer.rar
    853.4 KB · Görüntüleme: 13
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.