Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Ecsro Multiclient Offset lazim

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
Arkadaslar cok aradim ecsro icin loader var calisiyor fakat multiclient acmiyor. O yuzden sro_clienti editlemem gerekiyor ve ofsetini bulamadim. Yardimci olabilecek var mi?

Alınan Beğeni
6
Ödül Puanları
8
RSBOT son sürüm bircok client acıyor istersen onu bir dene derim iki ayrı klasore cıkartıp ıkı farklı hesap açabilirsin bir dene belki açar
Çok Teşekkür ediyorum. Dediğin gibi oldu... :)) Ayrıca botuda deneyeyim çalışıyor mu :D

Oyla 0

Mico

.
Alınan Beğeni
2,486
Ödül Puanları
113
Çok Teşekkür ediyorum. Dediğin gibi oldu... :)) Ayrıca botuda deneyeyim çalışıyor mu :D
tabi çalışıyor yapımcısı kusursuz tasarladı ufak tefek aksılıkler cıkabılır ama gelıstırme asamasında suan gelıstırıyor botun yapımcısı vakıt buldukca
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

RSBOT son sürüm bircok client acıyor istersen onu bir dene derim iki ayrı klasore cıkartıp ıkı farklı hesap açabilirsin bir dene belki açar
Ben Sana Söyle vereyim Botu Son sürüm

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.