Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Yardım Ecsro Panel Sorunu

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
Merhaba arkadaşlar bir arkadaşın yaptığı panel üzerinde çalışıyorum sorunum şu logoyu üstten alta çekebiliyorum sağ tarafa çektiğimde butonlarda kayma oluşuyor. Bunun sebebini çözemedim bilen arkadaşların yardımına ihtiyacım var.

Örnek Resim.

Konu.png

Kod bu şekilde.​
CSS:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
Logoyu tam olarak hangi kısımda istiyorsun birde panelde fonksiiyon yok sadece register kısmı yazılmış fonksiyon olarak ama yinede ne değişiklikler yapmak istediğini yaz halledip upluoad ediyim hemen
Şöyle birşeyde yapabilirsin panelin bütün şablonlarını silip sadece baglantı kısımlarını bırakırsan ben kendime göre tek tek düzenleye bilirim mesela (register baglantısı, sql baglantısı gibi seçenekler kalırsa ben şablonlarını photoshop ile yaparak yavaş yavaş yapabilirim :)

Oyla 0
Alınan Beğeni
45
Ödül Puanları
28
Şöyle birşeyde yapabilirsin panelin bütün şablonlarını silip sadece baglantı kısımlarını bırakırsan ben kendime göre tek tek düzenleye bilirim mesela (register baglantısı, sql baglantısı gibi seçenekler kalırsa ben şablonlarını photoshop ile yaparak yavaş yavaş yapabilirim :)
Proje üzerinde çalışmaya başladım bostrap ile mobile uyumlu bir şekilde güzel bir tema ayarlayacağım

Oyla 0

Pyrodox

Designer
Alınan Beğeni
1,746
Ödül Puanları
93
Oyla 0