Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

Ecsro Sıfırdan Bot Yazılımı

Pyrodox

Photoshop CC, ECSRO, Video Edit,
Designer
Alınan Beğeni
1,748
Ödül Puanları
93
Herkese merhaba üzerinde bayadır uğraştığım oyun için bot yazılımı geliştirmek istiyorum fakat bir çok programı denedim packetler programa düşmüyor düşmeme sebebi nedendir? Amacım sade bir bot tasarımı yapmak. Gerçek packetleri nasıl bulabileceğim hakkinda bana yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkür ederim yardımcı olan kişilere. İyi forumlar

Ü

Üye silindi 3096

:D konu başlığı yanlış moderator bey :D sohbet muhabbet daha uygun olurdu

ve türklerden yardım bekleme diye sana 10 kere söyledim 11. kez de söylüyorum :D burdakilerin çoğusu guard yapımcısı veya eventbot yapımcısı o yüzden bilgi paylaşmayı sevmezler

ruya

.
Alınan Beğeni
156
Ödül Puanları
43
anlasam cak kurban ama elimizden gelmiyor

Rouran

.
Alınan Beğeni
42
Ödül Puanları
18
sanki ecsro ya uyumlu eski loader sürümleri vardı epvpde... gerçi vsro ile arasında pekte paket farkı yoktu sanırım
vsro için kullanılan herhangi bir filter ile direkt olarak gelen paketleri okuyabilirsiniz

C#:
İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

şöyle birşey en azından bir ipucu olabilir...

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.