Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Edite başlamak istiyorun nerden ve nasıl başlamalıyım?

Koa

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
3
Arkadaşlar tercih ettiginiz bir eğitimci ve ya eğitim videoları olan birisi var mı satın alabileceğim / ya da direkt database mi almalıyım yardımcı olursanız sevinirim.

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,755
Ödül Puanları
213
Clean db ile başlamanızı öneririm. Clean 1.88 üzerinde 8-10 tane bug mevcut ve çözümleri forumda mevcut, eski konularda vardır.
Olmayanı da iletirsiniz yardımcı olmaya çalışırız.

Öncelikle oyunu çalıştıran dosyalardaki exeleri tanıyın.
Sonra veritabanındaki tabloları tanıyın. Her şey hemen bir anda olmuyor.. Takılacaksınız, kafanız karışacak ve tökezleyeceksiniz ama ilerleme kaydedeceksiniz.

Kurulum videolarını izleyip anlamaya çalışın..
Birkaç kez izleyin gerekirse, sonra başlarsınız kuruluma.

Bu link clean db'ye gider

Bu ise aynı veritabanının büyük oranda fixlenmiş halidir.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,827
Ödül Puanları
113
Clean db ile başlamanızı öneririm. Clean 1.88 üzerinde 8-10 tane bug mevcut fakat çözümleri mevcut forumda eski konularda.
Olmayanı da iletirsiniz yardımcı olmaya çalışırız.

Öncelikle oyunu çalıştıran dosyalardaki exeleri tanıyın.
Sonra veritabanındaki tabloları tanıyın. Her şey hemen bir anda olmuyor.. Takılacaksınız, kafanız karışacak ve tökezleyeceksiniz ama ilerleme kaydedeceksiniz.

Kurulum videolarını izleyip anlamaya çalışın..
Birkaç kez izleyin gerekirse, sonra başlarsınız kuruluma.

Bu link clean db'ye gider

Bu ise büyük oranda fixlenmiştir.
Serkan Abi'nin ve Hakan'ın belirttiği gibi Clean'den başlayın yavaştan anlamadığınız olursa forumumuzda VSRO Sorunlar Ve Çözümleri bölümüne konu açarak yardım alabilirsiniz :)

Vsro serüveninizde başarılar ^^

Stark

Backend Developer, PK2 Editor
.
Alınan Beğeni
147
Ödül Puanları
43
Aynı şekilde @AleriyaSama @DragonSlayer @|̿ \͇||͇̿ ͇̿ ͇̿| |̿ arkadaşlarıma katılıyorum. Clean halden başlayıp öğrenmen daha mantıklı. En azından battı bitti olmaz. Kule misali yıkıla yıkıla istikbale kavuşursunuz. İyi forumlar ve iyi çalışmalar dilerim hocam. <3

Alınan Beğeni
556
Ödül Puanları
93
Clean databaseden basla yapamadıgın her şeye elimizden geldiğince yardımcı oluruz arkadaşım.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Kesinlikle bir veritabanına başlamadan önce en az ellenmiş (edit) ile başlaman. Ben yeni başlayan sayısız çok kişide görüyorum hazır veritabanları indirip de üzerinde bilip bilmeden ekleyip çıkartmaları bunu gördükçe içime öküz oturuyor. Oyunda bilmediği yada bir şey eklerken başka bir şeyi bilmediği için hata yapıp hata var demeleri gibi saçma sapan çıkmaza giriliyor. Bunu yapmayın. Ne kadar çok az bilgin varsa o kadar fazla da veritabanına işlem yapıp öğrenmen gerek. Oyun açıldığında oyunların patlamasına kadar gidiyor bu maalesef. Dediğim gibi boza boza bir önceki adımına dönebilecek şekilde (backup) devam etmen. Yapılanın hazır şekilde görüp eklemek ile değil neden ve nerelere girdiler girildiğine dikkat edip ne işe yaradıklarını öğrenmen. Çünkü şöyle bir gerçek var yeri geliyor forumlarda v.s paylaşılan bir çok şey ileriye dönük sorunlar yaratabilen şeyler fakat bunların da eminim buradakilerin bazıları bunu görememekte. Ama sen boza boza hata ala ala gitmez isen ne öğrenebilirsin ne de fark edebilirsin. Tüm söyleyeceklerim şimdilik bu kadar :)

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.