Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Editi bıraktıran sorun. Cave unique spawnları sorunlu...

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,822
Ödül Puanları
213
Hemen soruna geçelim.

Öncelikle belirtmek isterim ki bir çok farklı DB denedim ve bir çok farklı server files kullandım.

SMC Sheduler üzerinde de uniqulerin çıkış girdilerini defalarca değiştim.. En sağda ki tarih 2030larda olduğu halde yine Anubis ve Isis çıkmadı.. Sadece Haroeris çıkıyor.. O öldükten sonra da Seth çıkmıyor...

SS de görüldüğü üzere çıkış saatlerini SMC de girdiğim saatlere göre göstermesi gerek ama dediğim gibi... Farklı DB ler farklı Fileslar... hiçbiri bunu çözmedi.

DB ve Files değişince neden devam eder bu sorun.. Kapılar açılıyor ama ne Anubis ne de Isis içerde.

Komple sıfırdan db ve files indirip kurdum... dblerde değişiklik yapmadan açtım oyunu girdim... yine aynı durum.

Aşağıda ki resimde saat yazması gerek ama 00:00 00:00 GİRİŞLER NOT POSSIBLE
(Files değiştirerek sorun çözüme kavuşmuştur.)
3607

İçeriği görebilmek için Uye olmanız gerekiyor.

Son düzenleme:
Alınan Beğeni
298
Ödül Puanları
43
Yalnız o kapılar acılacak dıye sana 30 dk oncesınden bıldırım gelir. Şöyleki mesela saat olarak atıyorum 12:00 olarak smc girdisini yaptıgın vakit 12:00 da bildirim gelir 12:30 da uniqueler cıkmaya başlar sen verdiğin saatte cıkmasını ıstıyorsan 30 dk geriden yaz dene .

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,822
Ödül Puanları
213
Oraları
Yalnız o kapılar acılacak dıye sana 30 dk oncesınden bıldırım gelir. Şöyleki mesela saat olarak atıyorum 12:00 olarak smc girdisini yaptıgın vakit 12:00 da bildirim gelir 12:30 da uniqueler cıkmaya başlar sen verdiğin saatte cıkmasını ıstıyorsan 30 dk geriden yaz dene .
? Yazdıklarını okudum ve bunları zaten bildiğimi düşündüm. O kısımlarda değilim anlattıklarını zaten seneler önce kavramışım... Unique saatlerini zaten 11:30 a yazdım ki bildirim geçsin 12:00 de atsın. Sorun o değil, sorun smc’de battle arena saatlerinden savaşa kadar kaymak gibi yapmış olmam... cave de ise önce notice... yarım saat sonra kapıların açılması normal... içeri girince unique yok... nest hive tactics, hatta HP’ye be süreye göre RefAlSkill de bile ekliler... yetmedi... common serviceleri de aktif..

Kısacası tek database de değil kardeşim, hangi db hangi files kurarsam (Db’e dokunmuyorum bile)kurayım kapı açılıyor içerisi boş...

Oyla 0
Alınan Beğeni
156
Ödül Puanları
43
Cave uniquelerinin RefSkillerini orjinal hale getir. Droplarını komple kaldır. Sorunsuz spawn olacaklar.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,822
Ödül Puanları
213
Hocam teşekkür ederim...
Lakin RefSkill tamamn clean. Clean'den ziyade 4 ayrı db oldu sanırım.... Farklı farklı kurdum hepsinde aynı sorun var, RefSkill orjinal droplara dokunulmadı.
Bu sorunu yaşayan birini daha buldum. Everyday değil de Every Week olarak 7 gün eklemiş uniquleri. Düzelmiş. Ben de denedim... Yine olmadı.

Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Ap onayından kaynaklanıyor olabilir mi ? Görev yapmak gerekiyor ya aklıma bu geldi sadece tabi bu görevi bu uniqueler spawn olmadan bitirmek gerekiyor. Belki biliyosundur ama resimde göremediğim için yazıyorum

Oyla 0

Sieger

𝐕𝐒𝐑𝐎 𝐃𝐞𝐯𝐞𝐥𝐨𝐩𝐞𝐫, 𝐏𝐊𝟐 𝐄𝐝𝐢𝐭𝐨𝐫
Premium
.
Alınan Beğeni
6,139
Ödül Puanları
303
Mob spawn ratesini /worldstatus olarak kontrol et. 50K üzeri ise çıkıyor ama kayboluyordur, buga giriyordur.

Clean'de çıkmaması imkansız. Ayarları yaptıktan sonra Shard ve GS'ye res atıp dene, çıkacaktır.
Kendi kullandığın DB ile Clean DB nest, hive, tactics id'lerini karşılaştır.

Ama clean'de kesinlikle ve kesinlikle çıkması gerekli, çıkmaması imkansız.
AP olayıda bildiğim kadarıyla Haro ve Seth için.

Ps. Bundan önce ki konunda NestID'lerini düzenlenmiştin sanırım. Orada arkadaşlar trigger'ler sebebi ile bu tür sorunlar olacağını dile getirmişti. Bundan dolayı da olabilir.

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,822
Ödül Puanları
213
Mob spawn ratesini /worldstatus olarak kontrol et. 50K üzeri ise çıkıyor ama kayboluyordur, buga giriyordur.

Clean'de çıkmaması imkansız. Ayarları yaptıktan sonra Shard ve GS'ye res atıp dene, çıkacaktır.
Kendi kullandığın DB ile Clean DB nest, hive, tactics id'lerini karşılaştır.

Ama clean'de kesinlikle ve kesinlikle çıkması gerekli, çıkmaması imkansız.
AP olayıda bildiğim kadarıyla Haro ve Seth için.

Ps. Bundan önce ki konunda NestID'lerini düzenlenmiştin sanırım. Orada arkadaşlar trigger'ler sebebi ile bu tür sorunlar olacağını dile getirmişti. Bundan dolayı da olabilir.
Merhaba,
Db clean evet.. Nest düzenlediğim db ayrı bir db bu değil. Ben sorunun files alakalı olduğunu düşünmeye başladım. Biraz önce format attım ve elimde olan files ve db haricinde başka dosyalarla deneyeceğim bunu. Çünkü farklı dblerde de aynı sorun oluşuyorsa filesda aramak daha mantıklı.
Sheduler ayarladıktan sonra restart attım hatta komple kapatıp baştan başlattım her şeyi ama bir türlü odaları dolu göremedim.

Sıfırdan yapıcam sanırım filestandır..

Oyla 0

DragonSlayer

Old School
Administrator
Alınan Beğeni
5,822
Ödül Puanları
213
Daha kararlı bir files topladım.. Sorun bu şekilde düzelmiştir. İlginiz için teşekkür ederim.

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    51.1 KB · Görüntüleme: 18
Oyla 0

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Unique'lerin ikisi de çıkıyor mu lütfen konudaki başlığın çözümünü de paylaşın.

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.