Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Editli DB / Clean DB Hakkında Sorunlar

• Konbuyu başlatan Üye silindi 3096
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 3096

İnternette bildiğimiz üzere bir sürü db geziyor buglu veya bugsuz
Örneğin Fighters Sro dbden alcam örnek olarak

şimdi misal clean db kullanıyorum ben internette gezen bi db buldum diyelim bunu kurdum
ek olarak clean dbyide kurdum diyelim şimdi bu diğer dbden hangi satırları almam lazım

yeni mapler,npcler,moblar,itemler,teleportlar,bölgeler sorunsuz çalışsın söylermisiniz ?

V

V4N_HELLSING

Bence şöyle yap demek isteğini anladım. Bende işi kolaylaştırmak adına düşünmüştüm bunu aslında 2 PC ile çalışmak bu işlemlerde işi çok rahat çözmek için daha güzel olacaktır.
Bu yapacağın yani demek istediğin konuların örnek konuları mevcut onlar üzerinden alınması gereken şeyleri çekebilirsin.
Başka şekilde yöntemler vardır bu işin hakkını verenler ben temiz ve düzenli ilerlemen adına örnek sundum.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Bence şöyle yap demek isteğini anladım. Bende işi kolaylaştırmak adına düşünmüştüm bunu aslında 2 PC ile çalışmak bu işlemlerde işi çok rahat çözmek için daha güzel olacaktır.
Bu yapacağın yani demek istediğin konuların örnek konuları mevcut onlar üzerinden alınması gereken şeyleri çekebilirsin.
Başka şekilde yöntemler vardır bu işin hakkını verenler ben temiz ve düzenli ilerlemen adına örnek sundum.
aynı anda birden fazla sql açılabiliyor birde sql export copy database seçenekleri mevcut zaten sqlde ben kendi cleandaki girdileri silip ordakileri aktarmayı öğrenmek istiyorum sadece yani biliyorumda hangi satırlar lazım mesela
RefObjCommon

RefObjItem
RefObjChar

RefNest gibi örneğin hangilerini almam lazım onu sormuştum

Oyla 0
V

V4N_HELLSING

Onların tek tek seçmek daha mantıklı olacaktır.
Veya bu zamana kadar kullandığın en çok seçenekleri almaya dene istersen.
Bende uzun süredir mobildeyim şimdi aklımada tam gelmiyor açıkçası

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
İnternette bildiğimiz üzere bir sürü db geziyor buglu veya bugsuz
Örneğin Fighters Sro dbden alcam örnek olarak

şimdi misal clean db kullanıyorum ben internette gezen bi db buldum diyelim bunu kurdum
ek olarak clean dbyide kurdum diyelim şimdi bu diğer dbden hangi satırları almam lazım

yeni mapler,npcler,moblar,itemler,teleportlar,bölgeler sorunsuz çalışsın söylermisiniz ?

Çok basit db den veri çekmek.
Almak istediğin misal Dress diyelim. İnternetten dress paylaşımı bul bak bakalım hangi tabloda işlem yapılıyor sende o tablodan çek paste yap. Aynısını map, pet, ekipman içinde yapabilirsin. Örneğini indir bak o tabloya göre işlem yap.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Çok basit db den veri çekmek.
Almak istediğin misal Dress diyelim. İnternetten dress paylaşımı bul bak bakalım hangi tabloda işlem yapılıyor sende o tablodan çek paste yap. Aynısını map, pet, ekipman içinde yapabilirsin. Örneğini indir bak o tabloya göre işlem yap.
Çok yardımcı oldun 😀

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Napim pcne bağlanıp benmi yapayım :D
Ben dediğin şeyleri yapıyorum zaten
Refobjcommon
Refobjitem
Refobjchar
Refregion
Refasssocserver
Refnest
Tactics
Hive
Teleport
Teleport link
Refskill
Refskillgroup
Game_world ve altındaki 3/4 tablo
İsminde trigger geçen tabloları çektim

başka ne çekmem lazım sorunum orda 😂

Oyla 0

Conqueror

Vsro/Database-Editör
.
Alınan Beğeni
2,395
Ödül Puanları
113
Ben dediğin şeyleri yapıyorum zaten
Refobjcommon
Refobjitem
Refobjchar
Refregion
Refasssocserver
Refnest
Tactics
Hive
Teleport
Teleport link
Refskill
Refskillgroup
Game_world ve altındaki 3/4 tablo
İsminde trigger geçen tabloları çektim

başka ne çekmem lazım sorunum orda 😂
Kaba taslak çekeceğine ihtiyacın olanı çek. Gruplandır mesela. Harita ise harita ile ilgili tabloları çek. Böyle yaparsan kafan karışmaz nerde ne yaptığını bilirsin hem test edersin. Toptan çekersen sorun çıkartırsa çöp olur.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

Kaba taslak çekeceğine ihtiyacın olanı çek. Gruplandır mesela. Harita ise harita ile ilgili tabloları çek. Böyle yaparsan kafan karışmaz nerde ne yaptığını bilirsin hem test edersin. Toptan çekersen sorun çıkartırsa çöp olur.
Dediğin gibi tek tek tablo tablo test edeyim 😀
Güzel db sorunsuz 😀

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.