Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
vsupload kguardedgeakademi

vSRO Çözüldü Ekran Kartı hatası ??

Alınan Beğeni
17
Ödül Puanları
8
Selam
Tw sro ile ilgileniyorum. Serverda 2 gün önce hiçbir sorun yoktu fakat bugün client start verdıgımde aşagıdaki görseldeki hata geliyor ve kapanıyor.hiçbir edit vs yapmadım.server tarafında da açtım orada da aynı şekilde.
başka private server indirip açıp oynayabılıyorum.
server dosyalarını degıstırdım düzelmedi.aslında bu sorunun ekran kartı hatasımı onuda bilmiyorum araştırmalarımda ekrankartı güncelleyin vs diyor.

çözüm önerisi olan varmıdır?

eee.png

Dorth

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
Teleport loading ddj lerinden kaynaklabilir djj doğru şekilde çevrilmediğinden dolayı bu hatayı verebilir.(başıma geldi) :S oyuna sonradan eklenmiş tasarımları değiştir.

Oyla 0

Dorth

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
Client exe. Demiyorum interface/loading buraya bi göz at

Oyla 0

Dorth

.
Alınan Beğeni
218
Ödül Puanları
43
Acapa çözünürlük ayarları çok mu yüksek de ? düşürüp denedinmi başka bir fikrim yok :)

Oyla 0

keeppp

.
Alınan Beğeni
238
Ödül Puanları
43
defenderi kapat silkersender.exeyi sil çalıştır dene baktın launcherla açılmıyor kesin açan edxloader olur edxloader ile açmayı dene

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.