Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü Electus Effect Görünmeme Sorunu

Alınan Beğeni
54
Ödül Puanları
18
Selamlar her gün yeni bir sorunla konu açıyorum öncelikle teşekkür ediyorum yardımlarınız için . Bu gün de bunu eklemekle uğraşarak sabahladım :)

Ben buradan aldığım dosyalarla electus effectleri kurdum scrollarda vs herhangi bir sorun olmamasına rağmen bastığımda aktif olduğunda görsel olarak bir değişiklik olmuyor , yani hiç birinde effect yok particles ile mi alakalı diye düşünüp 2 kez patch attım fakat sorun hala devam etmekte .

Görselde olduğu gibi bastığımda herhangi bir değişiklik yok . (Ayarları high alıp denedim.)

Şimdiden teşekkürler .

Ekli dosyalar

• sorun.png
    sorun.png
    1.8 MB · Görüntüleme: 76

EfsaneSro

Sıkıldım
.
Alınan Beğeni
9,082
Ödül Puanları
113
Selamlar her gün yeni bir sorunla konu açıyorum öncelikle teşekkür ediyorum yardımlarınız için . Bu gün de bunu eklemekle uğraşarak sabahladım :)

Ben buradan aldığım dosyalarla electus effectleri kurdum scrollarda vs herhangi bir sorun olmamasına rağmen bastığımda aktif olduğunda görsel olarak bir değişiklik olmuyor , yani hiç birinde effect yok particles ile mi alakalı diye düşünüp 2 kez patch attım fakat sorun hala devam etmekte .

Görselde olduğu gibi bastığımda herhangi bir değişiklik yok . (Ayarları high alıp denedim.)

Şimdiden teşekkürler .
skilleffect.txt veya hangi txt ekleniyorsa artık bilmiyorum hiç kullanmadım charreffect.txt vs gibisinden onu konuya ekle ona göre yardımcı olsunlar inceleyip

Oyla 0
Alınan Beğeni
54
Ödül Puanları
18
Sorunu @Smoup hocamın DM üzerinden yardımıyla çözdüm . Yaptığım hata ise skilleffect.txt dosyasında ikinci kopyalamam gereken girdileri de ilkinin altına yazmış olmammış .

Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.