Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Paylaşım Electus Menu + Athena Filtresini Serbest

rimor

.
Alınan Beğeni
4
Ödül Puanları
8
Hey Community
After purchasing the files and seeing that they are at fault, I publish these buggy files for everyone so people can do something with them.

Thanks to @ florian0 for help with some sections and release Dev_Kit
@ athena1410 Who created the filter
@Electus team Who created the menu

..l .. to thaidu0ngpr0 He said that these files worked 100% even though they were 75% buggy and asked $ 300 for buggy files even though he was not the creator of the menu or filter.

I hope someone can do something with him, have fun

excerpt epwp, (NorseGodTyr)
thank you

mezo1337

.
.
Alınan Beğeni
1
Ödül Puanları
3
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Hey Topluluk
Dosyaları satın aldıktan ve hatalı olduklarını gördükten sonra, bu buggy dosyalarını herkes için yayınlıyorum, böylece insanlar onlarla bir şeyler yapabilsin

Bazı bölümlerdeki yardım için @ florian0'a teşekkürler ve Dev_Kit'i serbest bırakın
@ athena1410 Filtreyi kim oluşturdu
@Electus ekibi Menüyü kim oluşturdu

..l .. to thaidu0ngpr0 Bu dosyaların% 75 hatalı olmasına rağmen% 100 çalıştığını ve menünün veya filtrenin yaratıcısı olmasa da buggy dosyaları için 300 $ istediğini söyledi.

Umarım birisi onunla bir şeyler yapabilir, eğlenebilir

alıntı epwp , (NorseGodTyr)
please reupload link sir .

Alınan Beğeni
154
Ödül Puanları
43
Bu kullanıcıyla bir anlaşma yapmak istiyorsanız, bu forumdan uzaklaştırıldığını lütfen unutmayın.
Hey Topluluk
Dosyaları satın aldıktan ve hatalı olduklarını gördükten sonra, bu buggy dosyalarını herkes için yayınlıyorum, böylece insanlar onlarla bir şeyler yapabilsin

Bazı bölümlerdeki yardım için @ florian0'a teşekkürler ve Dev_Kit'i serbest bırakın
@ athena1410 Filtreyi kim oluşturdu
@Electus ekibi Menüyü kim oluşturdu

..l .. to thaidu0ngpr0 Bu dosyaların% 75 hatalı olmasına rağmen% 100 çalıştığını ve menünün veya filtrenin yaratıcısı olmasa da buggy dosyaları için 300 $ istediğini söyledi.

Umarım birisi onunla bir şeyler yapabilir, eğlenebilir

alıntı epwp , (NorseGodTyr)
Link yenileyen varmı

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.