Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

dsgn kguard
ROLLET remastered
vsupload kguardedgeakademi
cleopatra legacy

vSRO Çözüldü electus pet crash

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
electus petlerini ekledim fakat açınca crash yiyorum datapk2 yollarına kadar ekledım ama bir yerde hata yapıyorum elınde olan varsa paylaşabilirmi görsel olarak resimlerini atıyorum.
2.png

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
ITEM_COS_P_1
ITEM_COS_P_2
ITEM_COS_P_3
ITEM_COS_P_4

bu kodların common kodlarını çekip ekledım skillefectte bu kodları ait bir kod bulamadım peti açınca crash veriyor kendi datapk2 particlespk2 ve o swnin skillefectini koydum geçiçi olarak yine crash yedi bir hata var ama çözemedim oluşturduğu dumpta birşeyde yazmıyor çok aradım en ufak bir failed. ddj,bms,bsk hiçbir hata vermıyor sorunu çözemedim.

Oyla 0
Ü

Üye silindi 3096

ITEM_COS_P_1
ITEM_COS_P_2
ITEM_COS_P_3
ITEM_COS_P_4

bu kodların common kodlarını çekip ekledım skillefectte bu kodları ait bir kod bulamadım peti açınca crash veriyor kendi datapk2 particlespk2 ve o swnin skillefectini koydum geçiçi olarak yine crash yedi bir hata var ama çözemedim oluşturduğu dumpta birşeyde yazmıyor çok aradım en ufak bir failed. ddj,bms,bsk hiçbir hata vermıyor sorunu çözemedim.
dump hata vermiyor diyebilirsin ama bi atsan belki bilen çıkar

Oyla 0

SQL

.
Alınan Beğeni
219
Ödül Puanları
43
çıksa zaten ben çözeceğim =) neyse bu konumda çözülmedi hadi hayırlısı

Oyla 0
Alınan Beğeni
121
Ödül Puanları
43
dostum electusun data.pk2 deneyerek önce bi dene yine crash vericekmi vericekse görsel bir yerde hatan yoktur büyük ihtimal sql de ekleme yaparken commona item chara felan oralarda bi hatan vardır

• Beğendim
Tepkiler: SQL
Oyla 0
AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.