Hoş Geldin, Ziyaretçi!

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Sohbet Muhabbet En çok hangi projeyi seviyorsunuz?

En çok hangi projeyi seviyorsunuz?

• 60 CAP

• 80 CAP

• 90 CAP

• 100 CAP

• 105 CAP

• 110 CAP

• 120 CAP

• 125 VE UZERI

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Merhaba,

Bugün bir anket oluşturduk. En çok hangi limitte düzenlenen oyunları oynamaktan keyif alıyoruz bunu ele alalım.

• Artıları ve eksileri nedir?
  • Hazırlanan oyunlarda keyif verici ve ya hoş olmayan yanları nedir?

Katılım sağlayan herkese teşekkür ederim.

İyi forumlar.

Bu anket oyuncularımızın veya herhangi bir kişinin oylaması üzerine forumdaki bir çok kişiyi bilgilendirmesi eksik/fazla gibi yapılan hataların önüne geçilmesi için yapılmış bir bilgi paylaşımdır.

AleriyaSama

VArcane Family , Team , Company
.
Alınan Beğeni
2,802
Ödül Puanları
113
Merhaba! Ben en çok 110 cap oyundan keyif alıyorum :)

- 110 Cap'ta en çok keyif aldığım kısım Alex tarafında toplu partylere girip hep birlikte oynarak kasılmak. (Botsuz) Ayrıca eskiden arkadaşlarla çok fazla oyunu bilmediğimizden int blade yaptığım zamanlar apayrı bir zevk veriyordu tabi :)

- Artıları : Oyun HVT , Alex ve Job Caveleri 110 capta geldiğinden dolayı ve genel olarak en çok buralarda insanlar keyif aldıklarını göz önüne alırsak artı olarak bunları söyleyebilirim.

- Eksikleri: Eksik olarak aklıma çok bir şey gelmemektedir ondan dolayı bir şey diyemeceğim. Ama bir yandan da Mirror Dimension Uniquelerine hasta olduğumdan dolayı onlarıda görmek isterdim :) (Yuno <3) (Jupiter <3)

Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
Benim de en çok keyif aldığım ve eğlendiğim zaman 90 captır.
Silkroad zamanlarında max 90'dı kasmakmış, parti yapmakmış, pvp yapmakmış, uniqe beklemekmiş aşırıcı eğlenceli ve keyifliydi. Tabi neredeee o eskiler 😂

Wolwec

ASOIAF
.
Alınan Beğeni
440
Ödül Puanları
63
Merhaba! Ben en çok 110 cap oyundan keyif alıyorum :)

- 110 Cap'ta en çok keyif aldığım kısım Alex tarafında toplu partylere girip hep birlikte oynarak kasılmak. (Botsuz) Ayrıca eskiden arkadaşlarla çok fazla oyunu bilmediğimizden int blade yaptığım zamanlar apayrı bir zevk veriyordu tabi :)

- Artıları : Oyun HVT , Alex ve Job Caveleri 110 capta geldiğinden dolayı ve genel olarak en çok buralarda insanlar keyif aldıklarını göz önüne alırsak artı olarak bunları söyleyebilirim.

- Eksikleri: Eksik olarak aklıma çok bir şey gelmemektedir ondan dolayı bir şey diyemeceğim. Ama bir yandan da Mirror Dimension Uniquelerine hasta olduğumdan dolayı onlarıda görmek isterdim :) (Yuno <3) (Jupiter <3)
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim.
Aslında şu anda bir çok kişi HVT, FGW gibi ortamları boşa zaman kaybı olarak görüyor. Önceden bu tip yerlerde çok güzel partiler oluşturulurdu. Ama şimdi böyle değil gibi. Bir bakıma da haklı olabiliyorlar ama. Çalışan birisi için çok fazla zaman kaybı demek. Oyunun da sürekliliği garanti olmadığı için bu tip şeylere vakit kaybı yaşamak istemiyorlar.

Mirror Uniquelerine bir tek ben ısınamadım herhalde :) Benim için JG, DW, SP Cave bölgelerinde çok mutlu oluyorum sadece. ISRO olarak tek geçeceğim yer tabi ki de bana göre SP Cave çünkü orada SP kasmak ayrı hoş :) Ama tabi JG Caveyi de boş geçmek istemem orası da mükemmel :)

İnsanlar şu anda ne kadar hızlı kazanç elde edilebilirlik ve savaş sürecine dahil olma potansiyelli bir oyun olursa genel olarak buna yönelmiş durumda.
Tabi bu benim görüşüm.

Kimse şu anda eskiye nazaran oynamıyor maalesef :/
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Benim de en çok keyif aldığım ve eğlendiğim zaman 90 captır.
Silkroad zamanlarında max 90'dı kasmakmış, parti yapmakmış, pvp yapmakmış, uniqe beklemekmiş aşırıcı eğlenceli ve keyifliydi. Tabi neredeee o eskiler 😂
Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.

Evet 90 CAP mükemmel bir oyuna dönüşebiliyor. ISRO döneminde zaten öyleydi. Çünkü bir çok yeni potansiyele sahip.
Tercih edecek olsam muhtemelen bende 90 CAP derdim. Ama tabi işin içine private girdiğinde işler 90 CAP için ideal olmuyor gibi.

Alınan Beğeni
16
Ödül Puanları
18
Öncelikle yorumun için teşekkür ederim.
Aslında şu anda bir çok kişi HVT, FGW gibi ortamları boşa zaman kaybı olarak görüyor. Önceden bu tip yerlerde çok güzel partiler oluşturulurdu. Ama şimdi böyle değil gibi. Bir bakıma da haklı olabiliyorlar ama. Çalışan birisi için çok fazla zaman kaybı demek. Oyunun da sürekliliği garanti olmadığı için bu tip şeylere vakit kaybı yaşamak istemiyorlar.

Mirror Uniquelerine bir tek ben ısınamadım herhalde :) Benim için JG, DW, SP Cave bölgelerinde çok mutlu oluyorum sadece. ISRO olarak tek geçeceğim yer tabi ki de bana göre SP Cave çünkü orada SP kasmak ayrı hoş :) Ama tabi JG Caveyi de boş geçmek istemem orası da mükemmel :)

İnsanlar şu anda ne kadar hızlı kazanç elde edilebilirlik ve savaş sürecine dahil olma potansiyelli bir oyun olursa genel olarak buna yönelmiş durumda.
Tabi bu benim görüşüm.

Kimse şu anda eskiye nazaran oynamıyor maalesef :/
Üst üste post gönderildiği için tek mesajda birleştirildi:

Öncelikle yorumunuz için teşekkür ederim.

Evet 90 CAP mükemmel bir oyuna dönüşebiliyor. ISRO döneminde zaten öyleydi. Çünkü bir çok yeni potansiyele sahip.
Tercih edecek olsam muhtemelen bende 90 CAP derdim. Ama tabi işin içine private girdiğinde işler 90 CAP için ideal olmuyor gibi.
Rica ederim. Ya öyle tabi privatelerde 90 olmuyor. Eskilerden hem ucu açık hem eğlenceli oluyordu. Şuan deselerki eskiler geri dönüyor desinler koşa koşa giderim. Ben daha İSRO da eğlendiğim kadar daha başka bir oyunda eğlenemedim desem yeridir. Umarım privatelerde eskiler kadar zevk verir.
Bu arada Caveler benim için %70 şansla kazandığım + basma ve tablet basma yerimdi. Onun bana verdiği heycan da bambaşka 😉😂

AdBlock Detected

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Elbette, reklam engelleme yazılımı reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım.